10 komentāri
Olga Dreģe: Šķita, ka mans laiks UgunsGrēkā ir beidzies!
TV3 publicitātes foto

“Es pati biju pārsteigta par šādu soli – šķita, ka beidzot no manis grib tikt vaļā,” smej Dreģe, kura komentārus par Lidijas izgājieniem valsts svētkos nav lasījusi. Viņa slavē savu varoni par šādu drosmīgu soli: “Tikai tāda mēroga biznesmenis kā viņa spēj ko tādu izdomāt. Citādāk Sandija viņu būtu “nomušījusi”!

Aktrise atklāj arī seriāla slavas radītos labumus: “Pagājušajā nedēļā gan uz ielas, gan arī taksisti man atklāja, ka ir ļoti bēdīgi par Sandijas negantajām izdarībām, taču uzreiz viņus nomierināju, kad atklāju, ka būšu tomēr dzīva.” Taksometra šoferi nereti arī Lidijas lomas atveidotāju vilkuši uz zoba, sak, vai tad miljonārei jābraukā ar taksometru, nevis privāto transportu.

Foto

Dreģe portālam Skaties.lv nedaudz arī atklāja tuvojošos notikumus: “Kad atklāsies, ka Lidija tomēr ir dzīva, policisti viņu aizturēs, tikmēr Gatis un Edijs centīsies omi dabūt atpakaļ uz brīvām kājām!”

Leģendārajai Dailes teātra aktrisei Lidijas nāve un augšāmcelšanās nāca kā pārsteigums: “Jau biju pieņēmusi, ka manā vietā nāks jaunas dāmas. Sākotnēji tomēr bija plānots, ka mums ar Uldi [Dumpi, seriāla atveido Aivaru] būs cieša sadarbība un, iespējams, pat kas vairāk, bet tad viņam tur nāca Magda un kas tikai vēl ne. Šķita, ka man laiks seriālā beidzies, bet nē!”

Viņa par savu tēlojumu seriālā UgunsGrēks saņēmusi neskaitāmus komplimentus, kas arī viņai pašai neliedz paslavēt sevi: “Manuprāt, tas ir apsveicami, ka tieku galā ar tik neglītu tēlu kā Lidija!” joko aktrise, kura ne tikai seriālā, bet arī visas dzīves laikā ļoti baudījusi skatītāju mīlestību un to augsti vērtē: “Es to baudu un baudīšu!”

TOP komentāri

 • Opis
  +11 +10 -1

  Opis

  Prieks,kad Ugunsgrēkā liek mierā vecos labos aktierus Dumpi,Vazdiku,Dreği,Krivānu,Rafalsonuun nav aizvākuši tos,šie aktiera dotības uzreiz atšķiras no jaunajiem kādi bijuši,lai piemēram,kā tēls kādam nepatiktu,bet aktiera spēle šiem aktieriem ļoti laba
 • ss
 • Žanis
  +8 +7 -1

  Žanis

  Lieliska aktrise labi,ka seriāla veidotāji to saprot un turpinas Lidijas loma,vot to Linarti gan ar steigu vajag prom no Ugunsgreka,lai nak kāda cita viņas vietā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!