Komentāri
Oficiāli: “UgunsGrēkā” filmēsies TV3 žurnālists Arnis Krauze
Foto: LETA

Vienmēr pārsteigumiem bagātais seriāls “UgunsGrēks” nācis klajā ar vēl kādu jaunumu – kādā no pēdējām sērijām tajā būs redzams arī TV3 Ziņu žurnālists un moderators Arnis Krauze.

Nav noslēpums, ka Krauze ir liels “UgunsGrēka” fans, jo nereti viņa sociālajos tīklos parādās kāda fotogrāfija no filmēšanas laukuma vai kopā ar kādu no seriāla varoņiem, kā arī viņš raisa diskusijas par un ap aktuālajiem notikumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat ir dzirdēts, ka viņš pats arī ļoti labprāt filmētos pašā seriālā, un nu viņam tāda iespēja tiks dota. “Jā, esam izteikuši piedāvājumu, un Arnis mums ir teicis jāvārdu par to, ka viņš filmēsies “UgunsGrēka” fināla sezona,” portālam Skaties.lv atklāja seriāla producente Baiba Saleniece.

Pagaidām gan vēl tiek turēts noslēpumā, ko Krauze varētu atveidot, taču drīz vien tas būs zināms. “Varu apstiprināt, ka no seriāla autoriem jau esmu saņēmis scenāriju, un man lomā būs jārunā pat vairāk nekā viens teikums. Lai arī iepriekš izskanēja versija, ka man varētu piešķirt nekad publiski neredzētā Zentiņas bārenīša lomu, spēlēšu ko gluži citu,” ekskluzīvi portālam Skaties.lv atklāja pats žurnālists.

“Protams, pirms filmēšanās būs liels satraukums. Ceru, ka Mildiņai virtuvē varēšu palūgt kādu nomierinošu piparmētru tēju,” savu potenciālo satraukumu komentē Krauze.

Kas nozīmē, ka joprojām ir aktuāls jautājums, ko tad viņš spēlēs. “Negribam steigties notikumiem pa priekšu, bet, kad pienāks laiks, atklāsim gan viņa lomu, gan arī sēriju, kurā būs redzams,” tā producente.

Foto: Arnis Krauze kopā ar “UgunsGrēka” aktieriem

Lasi vēl