Komentāri

UgunsGrēka 14. sezona jau paguvusi pārsteigt daudzus savus fanus, taču nekas vēl nebeidzas – tikai turpinās. Taču, kamēr vēl gaidām kārtējo sēriju, portāls Skaties.lv sadarbībā ar video vietni TVPlay piedāvā seriāla retrospekciju, kurā redzami varoņi, kas dažiem skatītājiem jau, iespējams, pagaisuši no atmiņas.

Kā tas viss sākās? Tieši tā! Ar Ugunsgrēku. Un asinīm, pašnāvībām, kāzām un jau pierastajām intrigām. Seriāls UgunsGrēks 13 sezonu laikā mūs priecējis un arī licis notraust kādu asariņu. Pilns ar pārsteigumiem un neparedzētiem iznākumiem, spraigiem sezonu noslēgumiem un arī laimīgiem iznākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Šī seriāla retrospekcija piedāvā pilnīgi visu atskatu uz līdz šim piedzīvoto un redzēto – sākot ar Donāta un Helēnas kāzām, Leona aklumu un sprādzienu pie altāra, beidzot ar tā paša Leona otrajām kāzām un Vadima piecelšanos no miroņiem.

Piedāvājam bagātīgu ieskatu bildēs no dažādu sezonu filmēšanām un sēriju epizodēm.

FOTO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl