Noskaidrosim kopā: kuri būs tie, kuriem “UgunsGrēka” fināla sezonā trāpīs amora bulta?

0 Komentāru
Noskaidrosim kopā: kuri būs tie, kuriem “UgunsGrēka” fināla sezonā trāpīs amora bulta?
TV3 publicitātes foto

Lai gan aizvadītas tikai četras sērijas, “UgunsGrēka” fināla sezonā jau noticis tik daudz – slepkavība, jauni tēli un citas intrigas, un notikumi. Taču laiks uzdarboties arī mīlas amoriem, un tie šoreiz būsiet jūs, lasītāji!

Jau pēc pirmajām sērijām acīgākie pamazām var sākt vilkt kopā “mīlas galus” starp visiem varoņiem. Arī portāla Skaties.lv komanda ir nolūkojusi dažus potenciālos pārīšus, kurus vēlamies parādīt arī jums.

Mareks un Dana

Sāksim ar vienkāršākiem piemēriem – Mareks un Dana. Ceturtajā sērijā, šķiet, Jāņa Āmaņa atveidotais tēls pameta seriālu, bet vai uz visiem laikiem? Vai tas, ko viņš redzēja Evas iedotajā zibatmiņā, viņam uz visiem laikiem mainīs domas par viņu? Lai nu kā, šie divi noteikti veido vienu no potenciālajiem kandidātiem uz pāra statusu arī fināla sezonā.

Helēna un Jānis

Lai gan šie abi jau sadziedājušies, nav skaidrs, cik ilgi tas turpināsies. Turklāt varbūt izrādīsies, ka Felzenbahere būs sasējusies ar slepkavu. Lai gan saistībā ar vecā Grīnberga testamentu un Jāņa interesēm attiecībā uz jau pieminēto Evu šī potenciālā lieta visādi var atrisināties.

Annija un Kaspars

Tur nav jābūt attiecību speciālistam, lai varētu paredzēt, ka starp šiem diviem jauniešiem kaut kas briest. Lai gan pašreizējās attiecības abiem nav no tām labākajām, kāpēc gan lai vēlāk viņi neieskatītos viens otrā? Turklāt mēs visi labi zinām, cik amora bultas mēdz būt spēcīgas.

Aivars un Zenta

Magda ir cietumā, turklāt jau vairākas sezonas iepriekš Pētersonu viesnīcas galvenajam vīram nav īpaši veicies mīlas frontē. Turklāt, lai šo nosacīto topu padarītu interesantāku, piešķīlām nedaudz dzirksteles. Lai gan Zenta ir kopā ar Induli, Aivaru viņa pazīst jau daudzus gadus. Un nav izslēgts, ka tur varētu, kas uzplaukt… Bet varbūt arī fantāzija ņēmusi pār mums virsroku. Taču to redzēsim pēc jūsu balsojumiem!

Seriāla "UgunsGrēks" fināla sezonas potenciālie pāri Saistītais raksts

Rezultāti:
93%

Mareks un Dana

7%

Helēna un Jānis

IESKATIES “UGUNSGRĒKA” VĒSTURISKAJĀ GALERIJĀ

Foto: seriāla “UgunsGrēks” fināla sezona filmēšanas laukumā

0 Komentāru