4 komentāri
Noskaidro, vai UgunsGrēku rādīs arī Latvijas proklamēšanas svētkos!
Foto: F64

Tuvojoties garajām brīvdienām, kad 18. novembris šogad “iekrīt” piektdienā, portāls Skaties.lv saņēmis neskaitāmus jautājumus par to, vai arī Latvijas valsts svarīgākajā datumā – proklamēšanas dienā, viņi varēs vērot seriāla UgunsGrēks jaunāko sēriju. Portāls Skaties.lv noskaidroja, kāda būs situācija nākamnedēļ!

Atceramies, ka Līgosvētkos skatītājiem pie galda bija jāsēžas ar apziņu, ka jaunākos Viņas melo labāk notikumus uzzinās tikai jaunajā nedēļā, respektīvi, tajā dienā seriāls netika translēts, tāpēc vēlējāmies noskaidrot, kā būs ar UgunsGrēku un 18. novembri.

Tos, kas bija satraukušies par savu svētku televīzijas programmu, varam nomierināt – arī novembra sarkanajā datumā jeb Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā UgunsGrēku rādīs, turklāt tajā pašā ierastajā laikā plkst. 20.20. Tāpēc esi modrs un nenokavē jaunāko sēriju savam mīļākajam seriālam kanālā TV3, kā arī portālos Skaties.lv un TVPlay.

Foto: ieskaties seriāla UgunsGrēks filmēšanas laukumā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl