No Tumsas Super NLO līdz Donam: vai atceries visas UgunsGrēka tituldziesmas?

0 Komentāru
No Tumsas Super NLO līdz Donam: vai atceries visas UgunsGrēka tituldziesmas?
Publicitātes foto

Ja seko līdzi UgunsGrēkam kopš tā pirmsākumiem, tad šīs dziesmas tev nebūs svešas. Tā kā ar 16. sezonu katru darba dienu vakaros kanāla TV3 skatītāju mājās būs dzirdams Dons, ieskatīsimies, ko seriāls piedāvāja iepriekš.

Pašu pirmo Latvijas, iespējams, leģendārākā seriāla sēriju varējām vērot tālajā 2009. gada 15. martā, bet nu tas izaudzis līdz 15 lieliskām sezonām, bet 16. jau kopš vakardienas varam baudīt katru darba dienas vakaru plkst. 20:20 kanālā TV3.

Šo 7 gadu laikā esam piedzīvojuši četras tituldziesmas – mūziķa un aktiera, kuram, starp citu, arī bija loma (un pat veselas divas) seriālā, Mārtiņa Freimaņa grupas Tumsa dziesma Mans neatklātais super NLO, kuru dzirdējām pirmajās divās sezonās. Tālāk līdz pat devītajai sezonai skatītāju iemīļotajam seriālam sākuma dziesma dziedāja mūziķis un Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieks Kaža ar savu superhitu Tici vai nē, bet līdz pat vakardienas vakara UgunsGrēkā varējām klausīt Gunāra Kalniņa izpildīto Divi vēji.

Īsi pirms sezonas sākuma radio Star FM ēterā dziedonis Dons nāca klajā ar paziņojumu, ka viņa jaunākais singls Tepat kļūst arī par UgunsGrēka jaunākās sezonas (un, spriežot pēc tendences, gan jau ne tikai 16. sezonas) tituldziesmu. Pagremdējies atmiņās un noklausies visas skatītāju iemīļotās ziepju operas dziesmas.

Video: Tumsa – Mans neatklātais super NLO (1.-2. sezona)

Video: Kaža – Tici vai nē (3. – 9. sezona)

Video: Gunārs Kalniņš – Divi vēji (10.-15. sezona)

Video: Dons – Tepat (16. sezona)

Foto: ieskaties UgunsGrēka 16. sezonā

0 Komentāru