Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
“No Jezupa netikšu vaļā vēl gadus 20!” Atklāta intervija ar aktieri Kristapu Rasimu
Kristaps Rasims Jezupa lomā seriālā UgunsGrēks (Publicitātes foto)

Viņš atveido vienu no populārākajiem fiktīvajiem tēliem, ko redzējis pašmāju TV skatītājs. Jezups ir atzīts par visu laiku populārāko seriāla “UgunsGrēks” tēlu, bet viņa stāv spilgta personība. Mūziķis, aktieris, lielisks tēvs un vīrs Kristaps Rasims.

No Jezupa vaļā netikt

“Gribēju pajautāt, varbūt Tev ir kāda brīva vakance?” smejoties ar pretjautājumu uz to, vai nepietrūks Jezupa, atbild Kristaps. “Es reāli vēl gadus 20 no viņa netikšu vaļā!” par savu populārāko aktiera karjeras lomu komentē aktieris. Viņš pagaidām nevar iedomāties, kam būtu jānāk vietā, lai tas mainītos. “Varbūt, ja filmētos kādā Holivudas filmā, tad tas šito “pārsistu”!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rasims atzīst, ka viņam būs lietas, kā pietrūkst no seriāla filmēšanas laukuma. “Protams, visam ir arī savi mīnusi, bet pārsvarā šie gadi aizritējuši ar plusa zīmīti. Bet par to vakanci – droši zvaniet man. Savu CV aizsūtīšu!” joko aktieris.

Pagājušais gads viņam aizritējis monoizrādes jeb muzikālā monologa “Personības dalīšanās” zīmē, un arī šogad viņš vēl turpina ar šo pašu uzstāties dažādās Latvijas vietās. “Es pats nesadalījos, bet tieši pretēji – savācos!” smej viena no vecākā “UgunsGrēka” varoņa atveidotājiem. “Bija sakrājies, un tādos brīžos ir tikai divi varianti vai nu sakomponē dziesmu, vai uztaisi izrādi.”

Foto: Kristaps Rasims saņem portāla Skaties.lv balvu šovbiznesā

Piecu mēnešu garā vasara un “Bez PVN” atgriešanās

Jautāts par to, ko viņš darīs pēc tam, kad seriāls beigsies, Rasims atbild: “Skatītājiem ir tā, ka to, ko redz “teļļukā”, tas arī notiek! Tāpēc varbūt radies priekšstats, ka es katru vakaru esmu nenormāli noslogots filmēšanas laukumā. Protams, tas neaizņem tik daudz laika, kā varētu likties,” skaidro Rasims.

Neskatoties uz to, ka paziņojums ir oficiāls, viņš un vēl daži aktieri tik un tā vēl nemaz nepieļauj domu, ka “UgunsGrēks” varētu beigties. “Vienkārši neesmu par to aizdomājies, jo tāpat darba ir daudz. Ja agrāk es visu pakārtoju seriālam, tad tagad sanāk otrādi – kad ir brīvāks brīdis, ieliekam filmēšanu!” savu ikdienas plānu ieskicē viņš.

Rasimam liela daļa ikdienas paiet studijā, kur veic dažādus muzikālus ierakstus, jau pieminētā monoizrāde, kā arī viņš vada dažādus pasākums. “Man vasara sākas maijā un beidzas oktobrī, tā kā nebūs tāda “afgāņu sindroma”, kad sēdi bezdarbībā un gribas kaut ko darīt!”

Uz jautājumu – vai latviešu skatītājs ir gatavs dzīvei bez “UgunsGrēka”? -, atbildējuši daudzi “UgunsGrēka” aktieri, arī Rasims atbild noraidoši: “Noteikti nē! Būs piketi pie Saeimas, kurus es organizēju. Un vakaros visiem būs jāsāk vairāk adīt, krustvārdu mīklas risināt.”

Sarunas gaitā Kristaps atklāja vēl kādu interesantu faktu – drīzumā pēc triju gadu pārtraukuma gaidāms jauns albums no viņa muzikālās apvienības “Bez PVN”. “Lai neviens nepārprot – mēs neapvienojamies, jo nekad neesam bijuši izjukuši. Vienkārši mēģinājumi notika reizi pusgadā, bet arī tur kaut kas ir sakrājies, ko atrādīt. Gaidiet!” sola aktieris.

IZLASI ARĪ: KAS NOTIKS AR HELĒNAS SKAPI PĒC “UGUNSGRĒKA” NOSLĒGUMA!?

Foto: Kristaps Rasims “UgunsGrēkā”

Lasi vēl