Nepalaid garām: jau nākamnedēļ UgunsGrēkā gaidāmas gada lielākās bēres!

12 komentāri
Nepalaid garām: jau nākamnedēļ UgunsGrēkā gaidāmas gada lielākās bēres!
Foto: F64

Latvijas populārākā ziepju opera, tuvojoties gada noslēgumam, saviem faniem vēl pietaupījusi īpašus pārsteigumus, lai ne uz mirkli netiktu novērsta uzmanība. Viens no tiem nebūs īpaši patīkams – jau tuvākajās sērijās skatītāji būs liecinieki kādam ļoti skumjam notikumam.

Ieskatoties anotācijā, kas visiem brīvi pieejama kanāla TV3 mājaslapā, lasāms, ka nākamnedēļ turpināsies likstas par un ap jauno potenciālo seriāla pārīti – Sibillu un Aivaru. Ne Fēlikss, ne Žeņa nav sajūsmā par viņas jaunā mīļotā izvēli.

Lai gan abu starpā vēl nekā nav bijis, meita ar savu vīru nolēmuši šo iespējamo sakaru izcirst jau saknē. Jevgēņijai pat radīsies plāns, kā panākt, lai sieviete izvācas no viesnīcas.

Taču tas nebūt nav viss, ko darba dienu vakaros sagaidīsim Latvijas svētku nedēļā…

Vai seriālu pametīs Aivars?

Uzminiet, kurš ir notikumu epicentrā? Tieši tā! Sandija, un atkal kāds tiks sāpināts – gan morāli, gan fiziski, taču anotācija saglabā intrigu un neatklāj neko par to, kurš varētu būt potenciālais nelaiķis. Tieši šī iemesla dēļ portāls Skaties.lv nāca klajā ar aptauju, lai skatītāju un lasītāji varētu prognozēt, kurš tad varētu būt aizgājējs.

Pārliecinoši lielākā daļa uzskata, ka Pētersonu viesnīcai būs nepieciešams jauns saimnieks, jo uz citiem medību laukiem aizdosies Aivars.

Nobalso arī tu, kurš varētu pamest seriālu!

Taču skaidrs ir viens – nākamnedēļ būs bēres, kurās parādīsies arī tādi tēli kā Dailes teātra aktiera Artūra Dīča šajā sezonā vēl neredzētais Edijs. Kurš tad īsti tas būs, nenokavē UgunsGrēka jaunākajās sērijās katru darba dienas vakaru plkst. 20.20 kanālā TV3, kā arī portālos Skaties.lv un TVPlay!

Foto: seriāla UgunsGrēks filmēšanas aizkulises

TOP komentāri

  • zinātājs
    +5 +5 0

    zinātājs

    Tas būs Lidijas plāns kā pieķert Sandiju. Visi domās, ka Lidija mirusi izņemot Evu, kas arī būs iesaistīta šajā plānā. Lidija visu īpašumu būs novēlējusi Sandijai.
  • zinātājs
  • ziizii

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!