1 komentārs

Seriāla “UgunsGrēks” veidotāji vienmēr izcēlušies ar scenāriju un notikumiem tajā. Pēc šīs dienas sērijas izdomā viņi latiņu uzstādījuši vēl augstāk – pēc nodošanās mīlas priekiem “Mare SPA” viesnīcā notiek slepkavība.

Jau sestdien, kad piedāvājam ieskatu šīs nedēļas Latvijas populārākā seriāla notikumos, bija skaidrs, ka šonedēļ gaidāms vēl viens mironis, tikai šoreiz ne Pētersonu viesnīcā.

Bija skaidrs, ka Eva, lai gan tēlo pārliecināto sievieti, no Jāņa nedaudz “raustījās”, jo pie viņa potenciāli varētu atrasties zibatmiņa, kurā ir informācija par viņas melno pagātni. Šajā sērijā viņa pārkāpa visas izmisuma robežas.

Foto

Gultā te ar vienu, te otru

Sērijas sākumā viņa mīļi sēdēja savam līgavainim Gatim klēpī, kurš, ņemot vērā pagājušās nedēļas incidentu ar Mareku (viņš viņai uzbruka no dusmām par to, ka neliek mieru Danai), piešķīra viņai ieroci. Pēc tam bez sirdsapziņas pārmetumiem viņa uz savu numuriņu pavēlēja nākt Mare SPA viesnīcas administratoram Dīnam, ar kuru bija paredzēts nodoties mīlas priekiem. Raustoties no esošās situācijas, viņam nekas neizdevās, un akts pats par sevi izpalika.

Pēcāk viņa devās uz Pētersonu viesnīcu, lai atkal patirdītu savu lielāko ienaidnieku Jāni, kuru beigu beigās… arī ievilka gultā. Saruna ne par ko neliecināja, kas varētu sekot tālāk, jo abi it kā atzinās, ka patikuši viens otram jau iepriekš. Kad Felzenbahera padotais likās gultā, lai viņai sniegtu atvadu skūpstu, Eva izvilka iepriekš zem spilvena paslēpto ieroci un ielaida lodi viņam tieši vēderā, atstājot Jāni nekustīgi guļam…

Video: seriāls “UgunsGrēks”, 47. sērija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl