Vairs tikai pāris stundas un uzzināsim, kā noslēdzas notikumi ”UgunsGrēkā”. Izmanto iespēju un šajā laikā pasaki paldies saviem iemīļotajiem aktieriem. Šoreiz piedāvājam nosūtīt sveicienu Līgai Zeļģei jeb Danai.

”Cilvēka dzīve dalās dažādos posmos. Un jāatzīst, ka viens no tādiem skaistākajiem, pilnākajiem posmiem manā dzīvē ir bijis šis te posms, kad es filmējos seriālā. Jo pirms es parakstījos uz to, es nekad neiedomājos, cik ļoti šis seriāls ietekmēs manu dzīvi,” skatītājus ”UgunsGrēka” izskaņā uzrunā aktrise.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Izmanto iespēju un nosūti sirsnīgu paldies aktrisei arī tu!

Atjaunot

Nosūti sveicienu Danai

  Pievienot komentāru

  Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

  Foto

  Sveicienu Helēnai sūti šeit!

  Sveicienu Zentiņai sūti šeit!

  Sveicienu Gunāram sūti šeit!

  Sveicienu Lidijai sūti šeit!

  Sveicienu Fēliksam sūti te!

  Sveicienu Aivaram sūti te!

  Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

  Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

  Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

  D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

  D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

  D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

  Lasi vēl