Nebijis gadījums Latvijas seriālu vēsturē – UgunsGrēks piedzīvos 1000. sēriju!

12 komentāri
Nebijis gadījums Latvijas seriālu vēsturē – UgunsGrēks piedzīvos 1000. sēriju!
TV3 publicitātes foto

Skatītāju iemīļotais TV3 seriāls UgunsGrēks jaunajā – piecpadsmitajā – sezonā ne tikai svinēs septiņu gadu jubileju, bet 3. februārī piedzīvos 1000. sēriju! Līdz ar to UgunsGrēks ir sasniedzis jaunu rekordu Latvijas seriālu vēsturē.

Tas viss aizsākās…

Skatītākā Latvijas seriāla UgunsGrēks notikumu darbība aizsākās pirms septiņiem gadiem kādā mazā piejūras pilsētiņā, kurā atrodas Pētersonu dzimtai piederoša viesnīca. Šķiet, mierīgākas vietas par šo nemēdz būt. Taču tā bija tikai fasāde, ieskatoties dziļāk, atklājas intrigas un kaislības, kādas pat sapņos nerādās. Satikšanās un šķiršanās, mīlestība un nodevība, sapņi un zaudētas ilūzijas. Šo gadu laikā ir piedzīvots tik daudz, sākot ar viesnīcas nodegšanu pirmsākumos, Martas kāzām un nāvi, viņas meitas Ieviņas nerunāšanu gada garumā, Leona redzes zaudēšanu, piedzīvota Leona un Elizabetes kāzu ceremonija, kuru izjauca Ieviņas atgriešanās seriālā. Tāpat uzradās Fēliksa dēls – krāpnieks Svjatoslavs Zaicevs, izšķiroša bija Ievas, Viestura un Edija nākotne. Būtisks pagrieziena punkts bija arī Sofijas slepkavība. Šobrīd seriāla centrālie notikumos ieskauta Gata Āboliņa meita Krista, kuru vajā viņas ļaunā dvīņu māsa Sandija! Notikumi ir uzņēmuši apgriezienus kā Pētersonu viesnīcā, tā Mare SPA – ne tikai Pētersonu saimē, bet arī Āboliņu ģimenē.

Kas sagaida 15. sezonā?

Līdz šim Sandijas pūliņi netrāpīja desmitniekā – nekādi neizdevās novākt no ceļa Kristu, tāpēc ir radies jauns plāns! Plāns, kurā Sandija ieņemtu Kristas vietu… Jā, vizuāli abas māsas ir līdzīgas, taču vai raksturā? Vai tiešām savtīgā Sandija spēs kļūt par stipro un godīgo Kristu? Skatieties UgunsGrēks jauno – 15. – sezonu jau 1. februārī!

Kristas un Sandijas lomu atveidotāja Marija Linarte atklāj: ”Gan iepriekšējā, gan jaunajā sezonā katra diena filmēšanas laukumā man ir kā jauna mācību stunda. Es, tāpat kā manas varones, Sandija un Krista, mācos spert pirmos soļos savā jaunajā, pieauguša cilvēka dzīvē. Tomēr ne vienmēr tie pirmie soļi ir tie pareizie un dažkārt tas var novest līdz vājprātam. Jautājums – kurai no mums? To, lai nosaka skatītāji!”

1000. sērijā, kas TV3 ēterā būs skatāma 3. februāra vakarā, Sandijai nebūs izprotama Dāvida izturēšanās, bet Dāvidam ”Kristas” uzvedība liksies dīvaina. Savukārt Jevgēņija melos Fēliksam par to, kā pavadīs vakaru. Un Fēlikss gatavosies apmeklēt dzīvās mūzikas vakaru, bet Jezups aizdomīgi centīsies Fēliksu aizkavēt. Tikmēr Sandija melos Gatim par to, kas noticis ar viņa pārskaitīto naudu – kur tā būs pazudusi? Un, kāpēc Fēliksu pārsteidz ieraudzītais kafejnīcā? Sērijas noslēgumā Krista atklāj, kas viņu nolaupījis!

Sekojiet līdzi kaislībām seriāla UgunsGrēks jaunajā – piecpadsmitajā – sezonā jau 1. februārī un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20 kanālos TV3 un TVPlay!

Foto: dzīve seriāla UgunsGrēks aizkulisēs

TOP komentāri

  • ...
  • Annija
  • Patrīcija
    +5 +5 0

    Patrīcija

    "Gata Āboliņa meita Krista...Āboltiņu ģimenē" divi dažādi uzvārdi, vajadzētu izvēlēties vienu pirms publicē rakstu vai vismaz pārlasīt vēlreiz!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl