19 komentāri
Nākamnedēļ “UgunsGrēku” pāršalks īsta nāve – vai mirs tautas iemīļotā Zentiņa?
TV3 publicitātes foto

Skatītāju, iespējams, lielākais TV mīlulis seriāls “UgunsGrēks”, turpina pārsteigt savu skatītāju arvien jauniem pavērsieniem. Ieskatoties kanāla TV3 anotācijā, kļūst skaidrs, ka seriālu pametīs kāds varonis un šoreiz pa īstam.

Tiem, kas seko līdzi šīs sezonas gaitām, vēl spilgtā atmiņā palikuši pagājušas nedēļas dramatisma pilnie notikumi, kad Sandija it kā nogalināja Āboliņu ģimenes galvu, lai tiktu “Mare SPA” viesnīcas tronī. Tas arī veiksmīgi izdevās, tikai vien solis palika neizpildīts – Lidija ir dzīva un gatava atmaskot Sandiju.

Kamēr vēl Dailes teātra aktrises Olgas Dreģes spēlētais tēls darbojas pagrīdē, tikmēr citu varoņu starpā notiek ne mazāk interesanti notikumi – Evai zilumi uz ķermeņa no Gata, Grīnbergs ticis jau krietni tuvākam savam plānam un ieslīdzis sarunās ar Sandiju, Gunāram pēc mīlas priekiem ar Luīzi, izrādās, laikam viņa nemaz tik ļoti nepatīk.

Nākamnedēļ gaidāmas tikai četras “UgunsGrēka” sērijas, tāpēc viss lielais “trādi-rīdi” norisināsies ceturtdienas vakarā – kanāla TV3 anotācijā rakstīts, ka “pret Zentu tiks pavērsts ierocis”, bet sērijas noslēgumā – “viesnīcā notiek slepkavība”. Vai tiešām mirs tautas iemīļotā Zentiņa? Vai tomēr kāds cits? To noskaidro jau nākamnedēļ seriāla “UgunsGrēks” jaunākajās sērijās no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20 kanālā TV3, kā arī portālos “Skaties.lv” un TVPlay.

Foto: aktrise Regīna Devīte “UgunsGrēkā” un dzīvē

TOP komentāri

 • Inga

  Inga

  Nezinu kuras tautas iemīļota ir Zenta, bet viņa reāli krīt uz nerviem. Būtu priecīga, ka viņas seriālā vairs nebūtu.
 • Aleksandra Zvaigzne
  +7 +7 0

  Aleksandra Zvaigzne

  Zenta reāli krīt uz nerviem, būtu labi, ja viņa pazustu
 • &&&
  +3 +3 0

  &&&

  Man gan sāk Gatis nepatikt, tik gudrs uz visām lietām bija, bet tagad neredz kas darās degungalā, ka var visu laiku ticēt kaut kādai Sandijai, ja Kristu pazina daudz agrāk, un zin viņas nostāju!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl