Nākamnedēļ UgunsGrēkā: Zenta centīsies Magdu nosist ar gludekli!; vai Krista izdzīvos?

14 komentāri
Nākamnedēļ UgunsGrēkā: Zenta centīsies Magdu nosist ar gludekli!; vai Krista izdzīvos?
TV3 publicitātes foto

Nākamā nedēļa Latvijas populārākajā seriālā būs līdz šim spraigākā, jo Sandijai kaut kur jānobēdzina Kristas “līķis”, bet Zenta, saprotot, ka konkurence ar Magdu par Pētersonu viesnīcas istabenes darbu pieaug ar katru mirkli, nolemj rīkoties radikāli…

Intars slēpj Kristu

Portāls Skaties.lv, kā ierasts, piektdienās saviem lasītājiem un seriāla UgunsGrēks faniem piedāvā ieskatu nākamās nedēļas notikumos no publiski pieejamajām anotācijām kanāla TV3 mājaslapā.

Vakardienas sērija noslēdzās ar melnu maisu galvā – burtiski, jo jaunās aktrises Marijas Linartes atveidotā Sandija kārtējo reizi centās savu dvīņumāsu nogalēt, un viņai pašai šķiet, ka tas ir izdevies. Taču, spriežot pēc anotācijas, Intars Kristu kaut kādā veidā ir paslēpis, kas nozīmē – šīs (un arī pagājušās) sezonas galvenā varone tomēr izrādīsies dzīva. Pat vēl vairāk – nākamās nedēļas beigās meitene būs tikusi pie sakariem un sazināsies ar savu mīļoto Dāvidu. Varbūt šoreiz viņai beidzot izdosies izbēgt no Sandijas nagiem?

Foto: UgunsGrēka varoņi, kas seriālā vairs “nedzīvo”!

Zentai – slepkavnieciskas tieksmes

Ir skaidrs, ka Latvijā pazīstamākajai istabenei, kuru atveido Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte, pašlaik nav viegls periods dzīvē, taču nākamās nedēļas sērijās situācija pilnībā izies no rāmjiem. Pagājušajā sezonā viņa uzteica darbu Pētersonu viesnīcā un darbu uzsāka konkurējošajā uzņēmumā – Mare SPA. Taču laika gaitā saprata, ka vecajā “ligzdiņā” tomēr ir patīkamāk, taču, kopš Aivars ir atgriezies no Anglijas, viņa simpātijas un Zentas amatu ieņēmusi Daigas Gaismiņas spēlētā Magda, Kristas audžumāte.

Nākamnedēļ Zenta, cenšoties atgūt darbu, rīkosies ļoti cietsirdīgi un centīsies Magdu nosist ar gludekli. Tas neizdosies, turklāt sieviete ir gatava vērsties gan pie ārsta, gan policijā un ziņot par šo nepatīkamo incidentu.

Foto: aktrise Regīna Devīte seriālā un uz skatuves

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!