1 komentārs
Nākamnedēļ “UgunsGrēkā” tiks atlaists kāds no viesnīcas darbiniekiem
Foto: Reinis Oliņš

Šajā nedēļā Latvijas populārākajā seriālā “UgunsGrēks” varējām sekot līdzi daudz un dažādiem notikumiem – sākot no mīlas priekiem, beidzot ar slepkavību, taču ko mums piedāvās nākamā? 

Bija skaidrs, ka sezonas sākumā Aivara darbā pieņemto jauniešu, Kaspara un Annijas, pārbaudes laiks tuvojās noslēgumam. Abi savu darbu ne tikai veica lieliski, bet arī paguva saķerties viens otrā. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc šī situācija solās būt ļoti saasināta.

Pētersonu viesnīcas īpašniekam nebija viegls uzdevums izšķirties, kuru paturēt darbā sava privātsekretāra amatā un kuru – atlaist. Jau pirmdienas sērijā gaidāma liktenīgā lēmuma paziņošana.

Izskatās, ka arī Dīna ļaunais plāns iegāzt Kasparu nostrādās par 100%, jo viņš nākamajās sērijās mēģinās sameklēt, kurš viņam ieriebis un aizdomas kritīs, ticiet vai nē, uz Jezupu. Pēc Aivara lēmuma par jauno darbinieki, arī viņa attiecības ar Gunāru pasliktināsies, bet kādā veidā?

APTAUJA: VAI EVA NONĀKS CIETUMĀ!?

Foto: ieskats, kas varētu būt jādara “UgunsGrēka” jaunajiem aktieriem

Spriežot pēc anotācijas, Eva vismaz pagaidām veiksmīgi vairīsies no cietuma, jo pirmā viņas pagaidām noslēpumainā plāna daļa būs veiksmīga, un par vienu soli viņa pietuvosies kāzām ar Gati, taču vai tiešām? Jo pats līgavainis nemaz līdz galam nav sajūsmā par šo ideju. Kāpēc, to varam tikai minēt, jo aprakstītajos notikumos teikts, ka viņai būs jāspiež topošais vīrs priecāties par viņa topošu attiecību statusa maiņu.

Seriāla “UgunsGrēks” fināla sezonā atlicis vēl vairāk par mēnesi, kas nozīmē jaunus notikumus un spraigas beigās, kā jau esam to pieraduši redzēt. Jaunākās sērijas katru darbadienu plkst. 20:20 skaties kanālā TV3, kā arī HD kvalitātē portālā TVPlay.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl