Komentāri
Nākamnedēļ UgunsGrēkā – Karīna būs dzīvotāja, bet izrādīsies rūdīta zagle!
Foto: ekrānuzņēmums

… un, iespējams, viņu nemaz nesauks Karīna, bet gan Sanita Cīrule, taču to, vai tā ir, vai tā nav, būs jāatklāj Jāņa Jarāna atveidotajam policijas virsniekam Indulim.

Bīstas no policistiem

Spriežot pēc publiski pieejamās seriāla UgunsGrēks anotācijas, kas meklējama kanāla TV3 mājaslapāHelēna būs “vienkārši pašaudījusies”, bet ne nodarījusi kādu ļaunumu nevēlamajai viesmīlei. Taču izrādās, ka Karīna vis nav nekāda viesmīle, par ko aizdomas jau radīsies pirmdienas sērijā, jo viņa, noklausoties jau pieminētās Zanes Daudziņas atveidotās Helēnas un Donāta sarunu, nobīsies no policijas pieminēšanas. Kaut kas tur nav tīrs…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Apzags Gunarika dzīvokli

Viņa ne tikai kļūs ļoti aizdomīga, bet kādā brīdī “savam mīļotajam” aptīrīs mitekli, par ko Gunārs nenojautīs vēl kādu brīdi. Policistam Indulim būs versija, ka Karīnai ir cits vārds – Sanita Cīrule, kura jau kādu brīdi izsludināta policijas meklēšana arī par citu dzīvokļu apzagšanu. Taču, kā jau mīlas aklumā, Gunārs nespēs noticēt tam, ka tieši viņa to ir izdarījusi. Kā tas viss turpināsies?

Turpini sekot līdzi seriāla UgunsGrēks jaunumiem kanālā TV3, video vietnē TVPlay un portālā Skaties.lv!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl