3 komentāri
Nākamnedēļ “UgunsGrēkā” gaidāmas jaunas mīlas intrigas un kāds ļoti nepatīkams pārsteigums
TV3 publicitātes foto

Līdz Latvijas populārākā seriāla “UgunsGrēks” uzvarošajām beigām atlikušas vairs tikai pilnas četras nedēļas. Kā jau katru nedēļu, arī šajā piedāvājam ieskatu jaunāko sēriju notikumos, ko ikviens interesents var apskatīt kanāla TV3 mājaslapā.

Luīze metīs aci uz Kasparu

Jauni notikumi un pat, iespējams, jūtas uzvirmos divu tēlu starpā vai, precīzāk, vienam uz otru – Luīze ieskatīsies Aivara izbrāķētajā Kasparā. Taču, kādi viņai nolūki – patiesas simpātijas vai pašas labums kāds, to noskaidrosim tikai skatoties seriālu.

Viens ir skaidrs, šī uzmanības pievēršana no Gunāra sievas puses būs uzkrītoša un turpināsies vairākas sērijas.

Gatim atdzims jūtas pret Danu

Ja esi ar uzvārdu Āboliņš, ir skaidrs, ka seriālā “UgunsGrēks” tev garlaicīgi nebūs. Blakus jaunajam pavērsienam – Vadima ierakstam, kurā dzirdami, kā Gatis kliedz uz saviem padotajiem par laikus nesavāktu slepkavības vietu (atgādināsim, ka pagājušajā nedēļā Eva no ceļa novāca Grīnbergu) -, izrādās, Lidijas mazdēls joprojām mīl savu iepriekšējo līgavu Danu…

Taču tagad situācija ir krietni sarežģīta, jo viņa tagadējā līgava ir Eva, kura, izskatās, par katru cenu grib tik Āboliņu ģimenes mantinieku sarakstā.

Helēna taps atbrīvota

Rādās, ka Vadima plāniņš nostrādās – nosūtīt Āboliņu ģimenei ierakstu, kurā viņi dzirdami runājam lietas, par kuriem abi var nonākt aiz restēm. Helēna tiks atbrīvota un uzzinās, ka viņas papiņš tādēļ būs noslēdzis kaut kādu līgumu ar “Mare SPA”.

Taču tas vēl nebūs viss – nākamās nedēļas noslēguma sērijā Dana dosies pie sava pašreizējā mīļotā Mareka uz viesnīcas numuriņu, kur viņu gaidīs kāds nepatīkams pārsteigums. Bet kāds?Sīkākas detaļas, visticamāk, uzzināsiet, skatoties seriāla “UgunsGrēks” jaunākās sērijas katru darba dienas vakaru plkst. 20:20 kanālā TV3, kā arī portālā TVPlay, kur tas pieejams arī HD kvalitātē.

“UGUNSGRĒKĀ” FILMĒSIES TV3 ZIŅU ŽURNĀLISTS ARNIS KRAUZE

Foto: 100 spilgtākie “UgunsGrēka” kadri un aizkulises

TOP komentāri

  • annija
  • fane
    0 0 0

    fane

    Manuprāt Rudensroze .Tu kļūdies .Vajaga iedziļināties serāla jēga tad sapratīsi par ko īijr seriāls .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl