Nākamnedēļ “UgunsGrēkā” gaidāma kārtīga “žūpošana” un zādzība

0 Komentāru
Nākamnedēļ “UgunsGrēkā” gaidāma kārtīga “žūpošana” un zādzība
Publicitātes foto

Seriāls “UgunsGrēks” tik tikko noslēdza savas fināla sezonas trešo nedēļu, bet tikmēr ieskatīsimies, kas skatītājus sagaida nākamajā nedēļā.

Sievas tēvs un znots – bīstama kombinācija

Kā daudzi no jums ievērojuši, šajā sezonā jo vairāk satuvinājušies Fēlikss un viņa sievas, Žeņas tēvs Nikolajs, kuri ir uzkāpuši uz pamatīga “korķa”. Un tas turpināsies arī jaunākajās seriāla sērijās, taču Sibillai tas pagalam nepatīk, un viņa izdomās veidus, kā to apturēt.

Tiesa, neveiksmīgi, jo, spriežot pēc kānala TV3 mājas lapā pieejamās informācijas, pats Fēlikss galu galā nonāks pie secnājuma, ka dzeršana jāpārtrauc. Bet cik tas būs efektīvi?

Zenta – zagle?

Jau izsenis visiem skaidrs, ka Zentiņa nemaz nav tik piemīlīga, nevainīga istabenīte, kādu viņa cenšas pati sevi pataisīt. Bieži vien tiešī šī kundzīte iekuļas dažādās ķibelēs un atgadījumos. Tāpat arī šoreiz viņa nezināmu iemeslu dēļ tiks pieķerta zādzībā.

Taču, lasot anotācijā, kas notiks otrdienas (pēc skaita 18.) sērijā, Zenta jau uzreiz gatavos atriebības plānu Gunāram, kurš viņu pieķera virtuvē, zogot produktus. Kas nozīmē, ka ir noticis kāds pārpratums? To un daudz ko citu uzzinot seriāla “UgunsGrēks” jaunākajās sērijās.

Foto

0 Komentāru