Komentāri
Nākamnedēļ “UgunsGrēkā” gaidāma kārtīga “žūpošana” un zādzība
Publicitātes foto

Seriāls “UgunsGrēks” tik tikko noslēdza savas fināla sezonas trešo nedēļu, bet tikmēr ieskatīsimies, kas skatītājus sagaida nākamajā nedēļā.

Sievas tēvs un znots – bīstama kombinācija

Kā daudzi no jums ievērojuši, šajā sezonā jo vairāk satuvinājušies Fēlikss un viņa sievas, Žeņas tēvs Nikolajs, kuri ir uzkāpuši uz pamatīga “korķa”. Un tas turpināsies arī jaunākajās seriāla sērijās, taču Sibillai tas pagalam nepatīk, un viņa izdomās veidus, kā to apturēt.

Tiesa, neveiksmīgi, jo, spriežot pēc kānala TV3 mājas lapā pieejamās informācijas, pats Fēlikss galu galā nonāks pie secnājuma, ka dzeršana jāpārtrauc. Bet cik tas būs efektīvi?

Zenta – zagle?

Jau izsenis visiem skaidrs, ka Zentiņa nemaz nav tik piemīlīga, nevainīga istabenīte, kādu viņa cenšas pati sevi pataisīt. Bieži vien tiešī šī kundzīte iekuļas dažādās ķibelēs un atgadījumos. Tāpat arī šoreiz viņa nezināmu iemeslu dēļ tiks pieķerta zādzībā.

Taču, lasot anotācijā, kas notiks otrdienas (pēc skaita 18.) sērijā, Zenta jau uzreiz gatavos atriebības plānu Gunāram, kurš viņu pieķera virtuvē, zogot produktus. Kas nozīmē, ka ir noticis kāds pārpratums? To un daudz ko citu uzzinot seriāla “UgunsGrēks” jaunākajās sērijās.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl