Mēs zinām, ka tu arī skaties: cipari apstiprina “UgunsGrēka” spozmi tautas acīs!

1 komentārs
Mēs zinām, ka tu arī skaties: cipari apstiprina “UgunsGrēka” spozmi tautas acīs!
Foto: Reinis Oliņš

Šodien tika publicēti interneta izpētes uzņēmuma “Gemius” dati par oktobrī skatītākajiem video portāla TVPlay.lv raidījumiem. Nemainīgs līderis joprojām ir seriāls “UgunsGrēks”, kas apsteidz tādus televīzijas grandus kā “Bez Tabu”, TV3 Ziņas un arī lielo svētdienas šovu “Izklausies redzēts”.

Tieši tā, joprojām drīkstam “UgunsGrēku” dēvēt par tautas iemīļotāko seriālu, un to pilnībā apliecina arī skaitļi, kas redzami leģitīmā pētījumā – oktobrī portālā TVPlay.lv tas piesaistījis 54 500 lielu skatītāju auditoriju. Pēc tieši seko Bez Tabu ar 50 900 skatītājiem un TV3 Ziņas, kas piesaistījušas 49 200 skatītāju lielu auditoriju, liecina “Gemius” dati.

“UgunsGrēka” lielāko auditorijas daļu veido jaunieši vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kas apgāž stereotipu, ka seriālu skatās tikai veci cilvēki. Savukārt otrs latviešu seriāls ”Šķiršanās formula” pie datoru ekrāniem pulcē skatītājus vecumā no 25 līdz 34 gadiem. Jāpiemin, ka paaudze, kas vecāka par 55 gadiem, TVPlay lapā skatās ”BezTabu”, turku seriālu ”Lieliskais gadsimts” un ”LNT ziņas”, attiecīgi veidojot 19 procentus no katra raidījuma kopējās auditorijas.

Visus pētījuma datus apskati “Gemius” publicētajā pētījumā!

Foto