Likteņa mocītā Krista beidzot tiks atalgota par piedzīvotajām ciešanām – viņai uzradies sirdsāķītis

5 komentāri
Likteņa mocītā Krista beidzot tiks atalgota par piedzīvotajām ciešanām – viņai uzradies sirdsāķītis
Foto: Kaspars Krafts/F64/publicitātes foto

Kā jau daudzi seriāla UgunsGrēka fani pamanījuši, šīs sezonas galvenā varone, kura nepārtraukti ar visādām likstām nonākusi starmešu gaismā, ir jaunās aktrises Marijas Linartes atveidotā Krista. Gaidāms ļoti jauks pavērsiens – viņai uzradīsies otrā pusīte. Bet kurš tas būs?

Jau par tradīciju kļuvis tas, ka portāls Skaties.lv katru piektdienu – dienās, kad seriālu nerāda-, no publiski pieejamajām anotācijām TV3 lapā, publicē ieskatu, kas gaidāms nākamajā nedēļā. Šoreiz skatītāji patiesi ar sasvīdušām rokām var gaidīt jaunākās UgunsGrēka sērijas, jo nākamās četras sērijas būs īpaši spraigas.

Visvaldi atstādina no režisora amata; viņš cenšas visus noindēt

Pēc tam, kad ne pārāk “gribīgi” liela daļa seriāla varoņu ir piekrituši spēlēt Helēnas organizētajā labadarības izrādē, tika pieņemts lēmums piesaistīt režisoru Visvaldi. Šis kungs jau paspējis izcelties arī ļoti interesantām darbībām, piemēram, cenšoties “piecirst” Pētersonu viesnīcas darbiniecēm – Mildai un Fēliksa sieviņai Žeņai. Tagad gaidāms pavisam jauns pavērsiens…

Helēna viņu amata atstādinās, un viņš jau nebūs tas, kurš liksies mierā, bet gan tieši pretēji – ķersies pie radikāliem ieročiem un centīsies visu trupu noindēt, turklāt diezgan interesantā veidā. Atlaistais režisors grima pūderī iemaisīs žurku indi, un būs arī pirmais cietušais – Gatis, kuram nākamās nedēļas otrdienas sērijas izskaņā paliks slikti. Vai Visvaldim izdosies iecerētā atriebība?

Foto

Krista + Dāvids = love?

Gaidāmvs vēl viens ļoti interesants pavērsiens, un šoreiz var gavilēt visi Kristas fani. Meiteni šajā sezonā liktenis nemaz nav žēlojis – atklāsmes par viņas patiesajiem vecākiem, bulta ribās no pašas, līdz šim uzskatītās, miesīgās mātes, vairāki slepkavības mēģinājumi no ļaunās dvīņu māsas Sandijas… Izskatās, ka viņa melnajai līnijai ir pāri, jo pēc visiem pārdzīvojumiem, kas, starp citu, blondo jaunkundzi ir novedis līdz ratiņkrēslam, viņai visu laiku blakus ir ķirurgs Dāvids, kuru atveido aktieris Madars Zvagulis.

Jau pirmdienas sērijā, kurā atrisināsies ceturtdienas sērijā notikušais kritiens pa trepēm, viņa ar Dāvidu dosies vakariņās, pēc kuras viņš meitenei dāvās skūpstu. Vai UgunsGrēkā gaidāms jauns pārītis? Vai Kristas dzīves “melnā līnija” ir beigusies? Turpini sekot seriāla attīstībai kanālā TV3, video vietnē TVPlay un portālā Skaties.lv!