3 komentāri
Lieliskā aktieru komanda atkal kopā! UgunsGrēkā šonedēļ atgriezīsies skatītāju iemīļotie tēli
Pubicitātes foto

Seriāls UgunsGrēks šonedēļ atkal pārsteigs fanus ar aizraujošu notikumu buķeti. Par intrigām un pārpratumiem rūpēsies lieliskā Zentiņa, kura atkal atgriezusies ierindā, turklāt šonedēļ faniem par prieku rosīties ekrānā atkal atsāks divi tēli, kuri uz laiku bija mazliet nozuduši.

Zentiņa atkal “vārīs podus”

Pagājušās nedēļas lielais notikums bija Zentiņas atgriešanās. Skatītāju mīlētā varone no Spānijas atgriezās ar jaunu dzīves uztveri, kas gan ne visiem bija saprotama.

Šonedēļ nedienas ar Zentiņas jauno būtību turpināsies. Zenta joprojām nespēs pārorientēties no atvaļinājuma baudīšanas uz darba dzīvi un nolems meklēt palīdzību pie psihoterapeita.

Gunārs saņems sertifikātu par bārmeņa kursu beigšanu un nolems pacienāt visus ar bezmaksas kokteiļiem. Taču Zentiņa atkal visu “salaidīs dēlī”. Gunārs uzzinās, ka Zenta pārdevusi viņa bezmaksas kokteiļus. Zentiņa ar Magdu kopā uz bēdām iedzers.

Mīlas četrstūrī pikanti pavērsieni

Dana nespēs aizmirst Gata skūpstu un dosies pie viņa uz Mare SPA. Savukārt Eva ieradīsies pie Mareka, lai piedalītos Kristas psihoterapijas seansā. Tas sadusmos Gati, un viņš nolems atriebties.

Foto: visu šo intrigu sākums

Veidosies kārtīgs mīlas četrstūris UgunsGrēka labākajās tradīcijās: Eva būs greizsirdīga uz Danu, bet Gatis – uz Mareku.

Taču Evai radīsies aizdomas, ka Dana un Mareks ne reizi nav pārgulējuši. Un tad Dana aizvedīs Mareku uz savu numuru…

Vai pienāks gals Aivara un Magdas mīlai?

Fēlikss piespiedīs Sibillu apmesties viesnīcā, savukārt Aivars sadusmosies par patvaļīgi ieņemto numuru, un Fēlikss būs spiests sniegt paskaidrojumus. Magda slepus dzers, un tas sadusmos Aivaru.

Magda sarīkos kafejnīcā skandālu. Aivars kaunēsies par savām attiecībām ar Magdu, bet Sibilla viņu nomierinās un sāks flirtēt. Magda mēģinās izmest Sibillu no viesnīcas, bet Sibilla nepadosies.

Magda pazemos Aivaru Danas klātbūtnē. Galu galā Aivars nolems apmaksāt Magdas vizītes pie psihoterapeita. Taču Magda sarīkos kārtējo skandālu, un Aivara pacietības limits būs izsmelts.

Divi iemīļotie varoņi atgriežas notikumos

Taču visvairāk fanus noteikti iepriecinās divu iemīļoto varoņu atgriešanās notikumu virpulī. Viens no tiem būs Madara Zvaguļa atveidotais Dāvids. Puiša dzīvība vēl nesen karājās mata galā, bet nu taps skaidrs – viņš no seriāla nepazudīs.

Dāvids beidzot sāks atlabt un atkal aktīvi iesaistīties notikumos – viņš dosies ārstēties uz sanatoriju un iepazīsies ar Mareku.

Taču tā nebūs vienīgā fanu gaidītā atgriešanās. Seriālam pēc vasaras atpūtas atkal pievienosies Zanes Daudziņas atveidotā Helēna. Viņa atgriezīsies no Kazahstānas un pārsteigta uzzinās jaunumus.

Vadims lūgs meitas palīdzību, lai nebūtu jārealizē Silvijas plāns attiecībā uz Kristiānu. Helēnai radīsies ideja, kā atņemt Luīzei bērnu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl