Lielas sēras un bēres UgunsGrēkā! Kurš no galvenajiem varoņiem mirs?

42 komentāri
Lielas sēras un bēres UgunsGrēkā! Kurš no galvenajiem varoņiem mirs?
Publicitātes foto

Mīļie UgunsGrēka fani, aicinām jūs nepalaist garām vairs nevienu sēriju un izbaudīt savu mīļāko aktieru spēli līdz sirds dziļumiem, jo šajā seriālā nekad neko nevar zināt. Jau novembrī tajā gaidāmas lielas sēras un bēres, uz kurām sabrauks no stāsta pazudušie varoņi.

Kā Skaties.lv atklāj seriāla veidotāji, novembra beigas UgunsGrēkā paies sēru noskaņās – tiks rīkotas varenas bēres, un uz tām ieradīsies sen neredzēti, tautas iemīļoti varoņi, kuri jau kādu laiku seriālā ir “aizsūtīti uz ārzemēm”.

Kuru no galvenajiem tēliem gaida drīza nāve? Lai reizē saglabātu intrigu un dotu faniem vielu pārdomām, Skaties.lv piedāvā vairākus variantus, aicinot skatītājus balsot par, viņuprāt, īsto.

Kurš mirs seriālā UgunsGrēks? Saistītais raksts

Rezultāti:
22%

Pēc strīda ar Luīzi no sirdslēkmes mirs Mildiņa

7%

Sandija beidzot nogalinās Kristu un pati nonāks cietumā; abas māsas pametīs seriālu

12%

Negaidīti tiks nogalināta Lidija

4%

Negaidīti tiks nogalināts Gatis

55%

Mirs Aivars Pētersons, un viesnīcai vajadzēs jaunu saimnieku

 

Foto: visu šo intrigu sākums

TOP komentāri

  • Sušķis
    +11 +11 0

    Sušķis

    Nebrīnīšos ja neviens ka atceramies pagajušās sezonas beigas mums ar solija līķi ar bij varianti uzdoti un Sandija izradījās dzivāka par dzīvu un vēl tagat turpina vīt intrigas tas pats ar Leona un Martas kāzam skatītaji sabalsoja lai apprecas un čuš vien iznāca ta ka nevar ticēt seriāla veidotājiem bet ja taka raksta tad pec izslēgsanas metodes sanak divi Aivars vai Mildiņa ja vecie tēli būs uz bērēm drīzāk Mildiņa:( vina jau kadu laiku atpakal teica kad ir nogurusi filmeties vai kaut ko tadu bet loti gribetos tas masas aizvakt no ta seriāla cerams bus tas masas izturēt nevar vairrs viņas
  • Ventis
  • anna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl