Lidijas bēres, Edija atgriešanās un šokējošs pēcnāves testaments – UgunsGrēkā sērīgākā sērija šosezon!

6 komentāri
Lidijas bēres, Edija atgriešanās un šokējošs pēcnāves testaments – UgunsGrēkā sērīgākā sērija šosezon!
Foto: ekrānuzņēmums

Šā vakara sērija sākās ar histēriskām Gata asarām, kurš pārdzīvoja par to, ka savai omei vairs nekad nevarēs palūgt piedošanu. Atcerēsimies, ka Āboliņu ģimenes galvām iepriekš bija nesaskaņas.

Tikmēr Sandija ar Dīnu un pilnām šampanieša glāzēm atzīmēja ļaunās dvīņu māsas triumfu. Puisis, kā vienmēr, bija mazliet bailīgs par meitenes neiedomājami skarbajiem plāniem – atbrīvoties no visiem Āboliņiem.

Krista turpināja pasaulei, šajā reizē Mildai klāstīt savu versiju par Lidijas nāvi – viņa ir noindēta, nevis mirusi no insulta, kāds ir policijas oficiālais slēdziens. Kā jau mēs visi redzējām vakardienas sērijā, UgunsGrēka galvenā varone nav tālu no pareizās versijas…

Foto: kadri no sērīgās sērijas

Uz bērēm arī Edijs bija ieradies no Parīzes, kur pats tagad mitinās un ceļ mājas. Viņš centās mierināt brāli, kas bija ar ne īpaši labām sekmēm. Taču galu galā Gatis bēru laikā turējās godam, uzņemot visas līdzjūtības.

Izšķirošie brīži solījās norisināties bēru mielastā, jo bija paredzēts, ka tiks nolasīts Lidijas pēcnāves testaments. Taču tā saturs visus pārsteidza nesagatavotus – Evai ome atstāja savu garderobi, kā arī 5 tūkstošus skaidrā naudā, ģimenes biznesa pārvaldīšana tika uzticēta Gatim, bet Edijam piešķirta atlīdzība, kuras summu neizpauda.

Sandija tika pie liela ķēriena, savā īpašumā iegūstot Mare SPA viesnīcu. Šo ziņu slepkava uzņēma ar neviltotu sajūsmu, pat smiekliem, kas Edijam un Evai lika uz viņu skatīties ar lielām aizdomām.

Kadros no nākamās sērijas (titulbildē) redzams, kā Sandija svin savu “uzvaru”. Kas notiks tālāk? Vai ļaunā dvīņu māsa tiešām būs uzvarējusi?

TOP komentāri

 • Kristīne
  +6 +6 0

  Kristīne

  Nebūs. Es domāju, ka Lidija ir dzīva un Eva ar Ediju to zin. Viss tiek darīts, lai pierādītu, ka Sandija ir slepkava.
 • liga
  +5 +5 0

  liga

  Es ar tā domāju ,ka Lidija dzīvā.vini visi grib piekert sandiju nozieguma.
 • Spaare
  +4 +4 0

  Spaare

  Protams,ka dzīva..,dzīvo Pētersonu viesnīcā.Eva to zina...,tak palasiet tv3 programmā Ugunsgrēka anotācijas.,nedēļu uz priekšu visi notikumi ir zināmi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!