2 komentāri
Lidija atmaskota, bet kas tālāk – cietums? Uzdevums skatītājiem!
TV3 publicitātes foto

Šī nedēļa seriālā “UgunsGrēks” iesākusies ar ārkārtīgu nervu pārbaudi, kura epicentrā nonācis Gatis. Viņš bija tas, kurš visvairāk pārdzīvoja par savas omes nāvi, kas beigu beigās izrādījās tikai aizsegs. Nu tas nācis gaismā, un Lidijas brīvība balansē uz naža asmens.

Ir skaidrs, ka šis bija radikāls solis, taču šīs sezonas (un, iespējams, pat visa seriāla vēsturē) skarbākais tēls kaut kādā veidā bija jāaptur. Uz spēles tika liktas Gata jūtas, un tagad tam vēl tiek pievienota Āboliņu ģimenes galvas, Olgas Dreģes atveidotās Lidijas brīvība, jo viņa tiek turēta aizdomās par Grīnberga nāvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neskatoties ne uz ko, Gatis, spriežot pēc sirsnīgā apskāviena, ko veltīja Lidijai, kad abi iecirknī skatījās, ir gatavs viņu izpestīt, taču vai tas būt tik vienkārši? Izmeklētājs Indulis ir fanātiski pārliecināts par kundzes ciešo saistību ar slepkavību.

Tāpēc nolēmām skatītājiem uzdot mājasdarbu aptaujas formā – atzīmējiet, kā, jūsuprāt, beigsies šī epopeja? Vai Lidija nonāks cietumā?

Vai Lidija nonāks cietumā Saistītais raksts

Rezultāti:
11%

76%

13%

Dzīvosim, redzēsim!

0%

Nezinu, bet savas domas ierakstīju komentārā pie raksta!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl