8 komentāri
Kristas un Sandijas lomas atveidotāja Marija Linarte novēl abām varonēm palikt dzīvām!
Foto: Kaspars Krafts/F64

Pirms pusotra gada par šo jauno aktrisi zināja tikai retais, taču tagad viņa guvusi reālu rūdījumu ne tikai uz teātra skatuves, bet arī Latvijas populārākajā seriālā UgunsGrēks. Marija Linarte ir trešā aktrise seriālā, kurai pēc Mārtiņa Freimaņa un Ģirta Ķestera iedalītas uzreiz divas lomas – Kristas tēls, kas nemanot nomainījusi aizgājušo Ievu (atveidoja Inga Tropa) un kļuvusi par galveno varoni, kā arī Sandijas loma, kurā viņa mēģina savu dvīņu māsu nogalināt…

Marija tikai šogad absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmijas DTA (Dramatiskā teātra aktiera mākslas) kursu Annas Eižvertiņas vadībā, taču ar parādīšanos UgunsGrēkā kļuvusi par, iespējams, pašlaik zināmāko jauno aktrisi Latvijā. Portāls Skaties.lv dažos jautājumos centās noskaidrot, kā ir spēlēt uzreiz divas lomas pašmāju populārākajā seriālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Nav pirmais gadījums, kad seriālā kādam aktierim jāiejūtas uzreiz divās lomās. Vai Tavā karjerā šis ir pirmais gadījums?

Protams! Šī man ir pirmā pieredze seriālā, kurā esmu konstanti, un līdz ar to viss notiek pirmo reizi. Jebkura lieta, kas ar mani notiek, ir jauna pieredze.

FOTO: Marija Linarte UgunsGrēka epizodēs

Ir jūtami augusi slodze – gan fiziski, gan morāli, tēlojot uzreiz divās lomās?

Jā, noteikti slodze ir augusi un nogurums ir lielāks, tomēr nav tādas sajūtas, ka mūžīgi būtu neizgulējusies un nogurusi. Kolēģi vienmēr parūpējas par to, lai darbs būtu ne tikai darbs – tas ir diezgan jautrs piedzīvojums, kas neļauj man nogurt līdz pakāpei “es vairs nevaru”. Manuprāt, viss ir atkarīgs no darba vides, jo jebkurā vietā pastāv risks nogurt, vai ne tā? Vide nosaka visu. Cilvēks var atrasties ar vienādu slodzi dažādās vietās, bet viss ir atkarīgs no vides. Man šajā gadījumā noteikti ir paveicies.

Tev pašai kāds no tēliem ir tuvāks?

Man par to ir divējādas izjūtas. Ar Kristu ienācu seriālā, un līdz ar to kaut kādā mērā, protams, viņa man ir mīļāka. Mēs jau esam saaugušas kopā, bet Sandija ir izaicinājums. Dvīņu māsas jau ir izaicinājums, un šis uzdevums uzliek augstāku grūtības pakāpi abām lomām, tāpēc grūti atbildēt uz šo jautājumu. Abas man ir mīļas, tomēr dažādos aspektos. Viens no iemesliem noteikti ir tāds, ka abas man neļauj beigt brīnīties un neļauj atspringt.

Tavs novēlējums abām varonēm!

Man novēlējums? Smieklīgi, ko gan es viņām varu novēlēt? Es vēlu… abām palikt dzīvām. Visticamāk, ka tā!

FOTO: Marija Linarte seriāla aizkulisēs

TOP komentāri

 • valija
  +8 +8 0

  valija

  Meitene loti simpatiski atveido savas lomas.aktrisei irskaista labi nostadita dikcija burvigs tembrs. Lai veicas.
 • Guntis
 • uggu
  +5 +5 0

  uggu

  Varēja jau gan jaunu parūku atrast-pirmajā acu uzmetienā pilnīgi pēc Elizabetes :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl