Kristaps Rasims aicina neizplatīt būtiskas baumas Ziemassvētku laikā

Pievienot komentāru
Kristaps Rasims aicina neizplatīt būtiskas baumas Ziemassvētku laikā
TV3 publicitātes foto

Seriāla UgunsGrēks zvaigzne un šova Izklausies redzēts uzvarētājs Kristaps Rasims lieliski zina, kad vieta jokiem, kad – nopietnībām. Ziemassvētku laikā viņš aicina neklausīties muļķībās. Kas tieši tās par muļķībām?

Ierasti Ziemassvētkus Kristaps Rasims svin ģimenes lokā. Kopš viņš kopā ar mīļoto sievieti Baibu Neiju audzina bērnus, ieviesušās korekcijas Ziemassvētku svinēšanā. ”Gribam ieviest ģimeniskās tradīcijas. Ģimene nav vienkāršs, parasts apzīmējums. Tas ir process, kas pilns ar daudzās detaļām un notikumiem. Tāpēc mēģinām visu kaut ko, lai ir forši, lai ir ko atcerēties,” portālam Skaties.lv stāsta Kristaps Rasims.

Kristapa dēls Ernests un meita Terēze visu gadu labi uzvedušies, rakstījuši vēstules Ziemassvētku vecītim… Jautāts, kad pats pārstāja ticēt vīriņam sarkanā mētelī un cepurē, Kristaps uzdod pretjautājumu: ”Kāpēc bija jāpārtrauc? Es nesaprotu, kāpēc tāds jautājums! Man nav iemesla neticēt,” smej Kristaps. Kad tiek paskaidrots, ka pieaugušo pasaulē pastāv uzskats, ka Ziemassvētku vecītis ir izdomājums, Rasims ”atcērt” pretim: ”Cilvēkiem laikam nav ko darīt, pilnīgi stulbas baumas vajag apkārt mētāt! Es aicinu neklausīties muļķībās.”

Kristaps Rasims saviem tautiešiem Jaunajā gadā novēl skaidri noformulēt savu ieceri, ko vēlas īstenot. ”Aicinu izvirzīt vienu mērķi, kas šo gadu padarītu neaizmirstamu, kas ilgi paliks atmiņā, jo tajā gadā būs izdarīts viens labs darbs, kas izmanīs pasauli uz pozitīvo pusi, kas ir ļoti būtiski. Tam obligāti nav jābūt globālam darbam, bet ļoti personiskam, intīmam. Darīt labus darbus – tas ir ļoti būtiski, jo viss nāk atpakaļ. Ir jāapzinās, ka viss nāk atpakaļ ar trīskārtīgu spēku. Tāpēc vairāk darīt labu, un agri vai vēlu tas noteikti atmaksāsies,” domās dalās aktieris un šova Izklausies redzēts uzvarētājs Kristaps Rasims.

Jau 24. decembra vakarā Kristaps Rasims Ziemassvētku vecīša ampluā būs redzams īpašajā seriāla UgunsGrēks Ziemassvētku sērijā.

Foto: Kristaps Rasims UgunsGrēkā un Izklausies redzēts

Video: Skaties.lv speciālsveiciens Kristapam nesenajā vārda dienā