Kriminālie notikumi UgunsGrēkā sasniedz kulmināciju: atskan šāviens!

15 komentāri
Kriminālie notikumi UgunsGrēkā sasniedz kulmināciju: atskan šāviens!
Foto: ekrānuzņēmums

Tas jau nebūs pašmāju mīlētākais seriāls, ja tajā nebūs vismaz vienas šaudīšanās, taču šoreiz tas vis nenotiks sezonas beigās, bet jau pašā sākumā. Intars centās atrisināt daudzu cilvēku problēmas un pasaudzēt nervus, un gribēja atbrīvoties no šā brīža seriāla kriminālākā tēla, to nošaujot, taču radās milzīgs pārpratums…

Krista šodien, pateicoties savai bioloģiskajai mammai Evai, tika brīvībā no Āboliņu ģimenes ķetnām, kuri meiteni sazāļotu bija ieslodzījuši savas viesnīcas numuriņā. Viņa aizbēga uz Pētersonu viesnīcu, lai rastu mieru pie mammas, kura arī viņu nodeva. Gala iznākumā Intars nolēma rīkoties, uzaicinot Sandiju uz sporta zāli satikties, taču viņas vietā ieradās Krista, kuru, loģiski, puisis noturēja par savu upuri. Pēdējā brīdī telpā iebrāzās arī Dāvids, kurš brīdī, kad Intars izvilka ieroci, pielēca meitenei priekšā un saņēma šāvienu krūtīs.

Foto

Ķirurgs nokrita un palika nekustīgs uz grīdas. Intara sejā bija lasāms, ka viņš pamatīgi sačakarējis situāciju un nezina, ko darīt! Vai Dāvids izdzīvos? Un kāds liktenis sagaida Intaru? Vai Krista spēs viņam piedot? Skaties jaunākajās Ugunsgrēka sērijās jau nākamnedēļ kanālā TV3 un portālos TVPlay un Skaties.lv.

15 komentāri