Kopsavilkums – kas ir UgunsGrēka teātris?

Komentāri
Kopsavilkums – kas ir UgunsGrēka teātris?
Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Kulta seriāls UgunsGrēks skatītāju mājās un citos TV ekrānos viesojas jau 12. sezonu jeb gandrīz 780 sēriju garumā. Portāls Skaties.lv 5 rakstu sērijās apskatīs, kuru varētu dēvēt par UgunsGrēka teātri jeb no kura teātra šajā sezonā nāk visvairāk aktieru. Kādas ir Tavas prognozes?

Jaunākajā seriāla UgunsGrēks sezonā ir pārstāvēti seši Latvijas teātri – Jaunais Rīgas teātris, Dailes teātris, Valmieras Drāmas teātris, Latvijas Nacionālais teātris, Krievu drāmas teātris un Daugavpils teātris, bet divi no aktieriem nav pārstāvējuši nevienu mūsu teātri. Pirms tam apskatījām, kādus spēlmaņus varam redzēt no Valmieras un Dailes teātra, bet tagad noskaidrosim kopainu. No Valmieras teātra UgunsGrēka 12. sezonā ir pārstāvēti pieci aktieri – Mārtiņš Meiers (Daniels), Regīna Devīte (Zenta), Ilze Pukinska (Silvija), Aigars Vilims (Zigis) un Māra Mennika (Sabīne Zivtiņa). Plašāku izklāstu par šiem aktieriem vari atrast šeit! Latvijas Nacionālais teātris Latvijas populārākajā seriālā “iesūtījuši” sešus savus darbiniekus – Uldis Dumpis (Aivars), Egils Melnbārdis (Gunārs), Līga Zeļģe (Dana), Ivars Kļavinskis (Viesturs), Mārtiņš Brūveris (Gatis) un Juris Lisners (Aldis). Taču vislielākā pārstāvniecība seriālā ir tieši Dailes teātrim, kuram uzreiz septiņi aktieri ir redzami UgunsGrēkā – Ģirts Ķesteris (Fēlikss, agrāk arī Leons), Ilze Vazdika (Milda), Artūrs Dīcis (Edijs), Leons Krīvāns (Miervaldis), Aldis Siliņš (Donāts), Olga Dreģe (Lidija), kā arī Kristaps Rasims (Jezups). Par viņiem vari lasīt šeit!Ne visi UgunsGrēkā redzamie aktieri pārstāv kādu teātri, piemēram, Zane Daudziņa (Helēna) un Jānis Jarāns (Indulis), bet Inga Tropa, kas atveido Ievas lomu, kā vienīgā ir no Jaunā Rīgas teātra, bet Fēliksa “babene” Rusalučka Jekaterina Frolova kopā ar Jakovu Rafalsonu, kurš seriālā spēlē bagāto Vadimu, ikdienā redzami Krievu drāmas teātrī. Šajā sarakstā TOPā atrodas trīs teātri, bet šeit tik viennozīmīgi nevar noteikt, kuru tieši varētu kronēt par UgunsGrēka teātri, jo trešo no pirmās vietas šķir tikai divi aktieri, tāpēc portāls Skaties.lv lasītājiem, kuri ir gan seriāla, gan teātra fani, iesaka doties gan uz Nacionālo teātri, gan arī “Daili” un Valmieras teātri, ja ir vēlme aktierus redzēt ārpus sava UgunsGrēka ampluā.
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl