Ko par seriāla “UgunsGrēks” atgriešanos saka tviterī?

Komentāri
Ko par seriāla “UgunsGrēks” atgriešanos saka tviterī?
TV3 Publicitātes foto

Vakar vakarā, plkst. 20:20 (ja vēl neesi neesi atzīmējis šo laiku darba dienu vakaros, izņemot piektdienu, izdari to jau tagad!), TV3 kanālā pie skatītājiem atgriezās visu iemīļotais seriāls “UgunsGrēks”, kurā intrigas sita augstu vilni, sākot ar Danas gaidāmo mazuli un viesnīcas jaunā īpašnieka parādīšanos, beidzot ar Lidijas nolaupīšanu pašās sērijas beigās.

Spriežot pēc tā, ko cilvēki runā sociālajos tīklos, ir skaidrs, ka lielai daļai nepatīk Ievas tēls un viņas izdarības. Taču kopumā tvītotāji pauda sajūsmu par seriāla atgriešanos TV ekrānos. Cits pat to asociēja kā sajūtu indikatoru – līdz ar “UgunsGrēka” atgriešanos pēc vasaras ir jūtama arī mājasdarbu atgriešanās jauniešu ikdienā.
Atceries, ja arī Tu vēlies publiski paust savas domas par seriālu, tviterī izmanto haštagu #UgunsGreks. Kurš gan neskatās “UgunsGrēku”? :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl