Ko Jezups īpašajā UgunsGrēka sērijā darīs Ziemassvētku vecīša tērpā ar burvju nūjiņu?

2 komentāri
Ko Jezups īpašajā UgunsGrēka sērijā darīs Ziemassvētku vecīša tērpā ar burvju nūjiņu?
Foto: Toms Norde

Jau ziņojām, ka seriāla UgunsGrēks veidotāji nākuši klajā ar jauku vēsti, ka Ziemassvētku vakarā tiks izrādīta īpaša sērija, kurā gaidāms daudz kā interesanta un pārsteidzoša, īpaši no šova Izklausies redzēts uzvarētāja, aktiera Kristapa Rasima atveidotā Jezupa tēla, kurš būs tērpies kā Ziemassvētku vecītis.

Kā, iespējams, manījāt portāla Skaties.lv ekskluzīvajā ieskatā galerijas formā, Rasims ir ne tikai atbilstoši apģērbies, bet viņam piešķirta arī īpaša, ar maģiskām spējām apveltīta burvju nūjiņa, kas šā gada Ziemassvētku vakarā rādīs brīnumu lietas. Kas zina, varbūt viņš seriāla varoņiem liks dziedāt, skaitīt pantiņus vai pat… mīlēt stiprāk vienam otru? Tas lai paliek noslēpumā, tikmēr piedāvājam ieskatu īpašajā fotosesijā, kurā viņš un pārējie tēli izrādās pēc pilnas programmas.

Foto

Dziedošajā pasakā piedalīsies Aivars, Milda, Lidija, Krista, Dāvids, Jezups, Magda, Intars, Sandija, Gunārs, Helēna, Fēlikss, Jevgēņija, Dana un Gatis. Kopā iemīļotie varoņi ceps piparkūkas, pušķos eglīti, daudz dziedās, priecāsies un pats galvenais – aizmirsīs par nedienām un kopā svinēs svētkus! To visu uzburt palīdzēs brīnumnūjiņa! Vai arī sniegu svētkos tā uzburs, lai zirgus varētu jūgt kamanās, nevis ratos? Katrā ziņā, skatītājiem būs unikāla iespēja ieraudzīt Pētersonu viesnīcu svētku krāšņumā! Izbaudiet dziedošo pasaku UgunsGrēks svin Ziemassvētkus jau 24. decembrī plkst. 20.20 kanālā TV3!

UgunsGrēks komanda sūta sveicienus: “Visa UgunsGrēka saime ir patiesi priecīga par katru kopā būšanas vakaru ar saviem skatītājiem, un tagad arī ir iespēja tikties īpašā svētku laikā – Ziemassvētku vakarā. Novēlam visiem siltus, jaukus un priecīgus svētkus. Un lai ikkatrs atrod kaut nedaudz vairāk laika būt kopā ar saviem mīļajiem!”

Foto: ieskaties īpašās seriāla UgunsGrēks Ziemassvētku sērijas tapšanas aizkulisēs