Komentāri
Ko ekrānā neparādīja: aktieru līksme un emocijas ”UgunsGrēka” fināla filmēšanas aizkulisēs
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ar fantastiskām dubultkāzām noslēdzies seriāls ”UgunsGrēks”, kas bija kļuvis par lielas tautas daļas ikdienas sastāvdaļu neskaitāmu gadu garumā. Skaties.lv viesojās Bīriņu pilī fināla filmēšanas laikā un piedāvā apskatīt kadrus, ko ekrānā neparādīja.

Seriāls fināls pārspēja visas fanu cerības. Tas beidzās ar skaistām dubultkāzām – apprecējās Zenta ar Induli un Gatis ar Danu.

Skaistās fināla sērijas filmēšanā Bīriņu pilī valdīja patiesi sirsnīgs noskaņojums – kā īstos svētkos. Komanda no visas sirds izmantoja iespēju visi kopā kameru priekšā pēdējo reizi kārtīgi izsmieties un izdauzīties. Zentiņas līgavas pušķis bija jāmet vairākas reizes, kas izvērtās par varen lustīgu atrakciju!

Vienvārdsakot – jāredz pašam!

Foto: fināla sērijas aizkadri

Seriāla izskaņā nosūti savus sveicienus aktieriem!

Sveicienu Mildiņai sūti šeit!

Sveicienu Helēnai sūti šeit!

Sveicienu Zentiņai sūti šeit!

Sveicienu Gunāram sūti šeit!

Sveicienu Lidijai sūti šeit!

Sveicienu Fēliksam sūti te!

Sveicienu Aivaram sūti te!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl