Kivlenieks: Aiziešana no UgunsGrēka bija likteņa pirksts!

Pievienot komentāru
Kivlenieks: Aiziešana no UgunsGrēka bija likteņa pirksts!
Foto: ekrānuzņēmums

Strauji tuvojas novembra noslēgums, kas iezīmēs finālu arī jau trešajai dziesmu un pārvērtību šova Izklausies redzēts sezonai. Viens no tā dalībniekiem, aktieris un tenors Emīls Kivlenieks, vēl pavisam nesen gozējās kādā citā ļoti pieprasītā kanāla TV3 pārraidē – seriālā UgunsGrēks. Fani bija neizpratnē, jo viņa tēlotais Intars no varoņu vidus pazuda vienā laikā ar šova sākšanos. Skaidrojām, vai šie gadījumi ir savā starpā saistīti!

Emīlam dalības sekmība šovā Izklausies redzēts pavisam noteikti ir kā “pa kalniem” – te vienu nedēļu viņš uzvar, te nākamajā jau paliek pēdējā vietā.

Līdzīgs liktenis bija arī Intaram UgunsGrēkā – seriālā ieradās kā ļaunās dvīņumāsas ļaundarību līdzdalībnieks, pēc tam saprata, ka patiesībā Sandijas darbi nekam neder un centās glābt Kristas (abus tēlus atveido jaunā aktrise Marija Linarte) dzīvību, cenšoties nogalināt savu kādreizējo mīļāko.

Foto: Emīls Kivlenieks – seriālā UgunsGrēks un šovā Izklausies redzēts

Uzreiz pēc tam viņš no seriāla pazuda, un šis laiks sakrita ar šova Izklausies redzēts sākumu. Portāls Skaties.lv viņam lūdza komentēt šo situāciju. “Grūti komentēt! Jūs jau zināt, kā ir ar UgunsGrēku – te tēli ienāk, te pazūd. Šī situācija ir, kā saka, ar atvērtiem galiem,” savās emocijas dalās aktieris, kurš noliedz jebkāda veida saistību šiem abiem notikumiem.

“Sakritība pavisam noteikti ir likteņa pirksts!” atbild Kivlenieks, kurš, jautāts, vai Intars kādreiz atgriezīsies UgunsGrēkā, noslēpumaini nosaka: “Tas jau vairs nav no manis atkarīgs! Kā producenti lems, tā būs!”