Kas tad nu – slavenākā istabene Latvijā pametīs savu darbu?

Komentāri
Kas tad nu – slavenākā istabene Latvijā pametīs savu darbu?
Foto: publicitātes foto

Šajā nedēļā daudzus skatītājus “uz pauzes” atstāja seriāla UgunsGrēks pagaidām pēdējā sērija, kurā Gunārs aiz dusmām Mildiņu atbrīvoja no darba, bet Gatis ar Ediju bālām sejām lasīja DNS rezultātus. Nākamnedēļ gaidāms vēl kāds pavērsiens, un šoreiz iesaistīta leģendārā Zentiņa.

Zentiņai “sakāps galvā”?

Kā lasāms visiem pieejamajā seriāla UgunsGrēks anotācijā, ko varam atrast kanāla TV3 mājaslapāZentiņa nolēmusi kaut ko savā dzīvē mainīt un kandidēt pašvaldības vēlēšanās, kā to jau savulaik darīja Gunārs. Turklāt tas notiek visai nopietni – Pētersonu viesnīcas istabene pat lūgs Fēliksam brīvas dažas stundas no savas darba dienas, lai varētu nodoties fotosesijai, kā arī visiem darbiniekiem un apmeklētājiem dalīs priekšvēlēšanu bukletus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas vēl nav viss – kundzīte to uztvērusi tik ļoti nopietni, ka vienā no sērijām neieradīsies pildīt savus pienākumus un pat izteiksies, ka istabenes darbs viņai vairs nav nepieciešams. Vai tas nozīmē, ka Zentiņu tuvākajā laikā redzēsim jaunā ampluā? Turpini sekot seriāla attīstībai kanālā TV3, video vietnē TVPlay un portālā Skaties.lv!

FOTO: Zentiņa seriālā UgunsGrēks

Ko slēpj vēstule no laboratorijas?

Jau pirmdien Latvijas skatītākā seriāla fani uzzinās vēl kādu jaunumu – ko tad īsti vēsta Gata DNS rezultāts un par ko abi Āboliņu brāļi bija tik nepatīkami pārsteigti, atverot aploksni? Spriežot pēc anotācijas, arī Krista nebūs īpaši sajūsmā par to, kas Edijam ar brāli viņai sakāms, un to uzzināsit jau pirmdienas sērijā. Nenokavē!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl