Kas ir seriāla UgunsGrēks teātris? – 1. daļa

Komentāri
Kas ir seriāla UgunsGrēks teātris? – 1. daļa
Valmieras teātra ēka. (Foto: Kristīne Meistere/LETA)

Kulta seriāls UgunsGrēks skatītāju mājās un citos TV ekrānos viesojas jau 12. sezonu jeb gandrīz 780 sēriju garumā. Portāls Skaties.lv 5 rakstu sērijās apskatīs, kuru varētu dēvēt par UgunsGrēka teātri jeb no kura teātra šajā sezonā nāk visvairāk aktieru. Kādas ir Tavas prognozes?

Jaunākajā seriāla UgunsGrēks sezonā ir pārstāvēti seši Latvijas teātri, un kā pirmo apskatīsim Valmieras Drāmas teātri. Tur pašlaik, pēc mājaslapā pieejamās informācijas, spēlē 46 aktieri, no kuriem pieci piedalās Latvijas populārākajā seriālā:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • Regīna Devīte seriālā spēlē Zentu Upīti jeb Zentiņu – par to, kurš ir populārākais UgunsGrēka varonis, zinātnieki vēl strīdas, taču šī viesnīcas istabene noteikti ierindojama TOP trijniekā, kopā ar Mildu un Leonu. Par godu tēlam pagājušajā vasarā tika radīts arī situāciju komēdijseriāls Zentas brīvdienas. Tajā viņa bija devusies atvaļinājumā pieskatīt savu radinieku māju, kur norisinājās visādi interesanti pārpratumi un nebūšanas ar kaimiņiem, kā arī, kā jau šim tēlam pieklājas, sirdī iekrīt kāds vīrietis Gastons, un lietā tiek likts viss Zentas šarms, lai viņam iepatiktos.
    Valmieras Drāmas teātrī pēdējās izrādes, kurās atveido lomas, ir Katja izrādē Līgava bez pūra (2012), Pulkveža kalpone – izrāde Šveiks (2012), bet Orfejs pazemē viņa piedalījās kā Dollija Hemma. Par Regīnas lomu Evitas Sniedzes izrādē Līdz pavasarim 2007./2008. gada sezonā nominēta Latvijas Teātra gada balvai, bet 2004./2005. gada sezonā ieguvusi VDT balvu nominācijā Labākais tehniskais darbinieks.
TV3 Publicitātes foto

TV3 Publicitātes foto

 

  • Ilze Pukinska seriālā atveido Vadima sievu Silviju Felzenbaheri – raibi Silvijai klājies, strādājusi skaistumkopšanas salonā, vadījusi iepazīšanās salonu, kā arī nebeidzamās likstas ar alkoholu un vīra sānsoļiem. Beigās to pieņēmusi, pati sākusi laist pa labi un kreisi. Taču ārpus seriāla spēlējusi neskaitāmas lomas gan Valmieras teātrī, gan dažādās filmās, gan citos teātros un projektos. 2003. gadā saņēmusi nozīmīgāko balvu Latvijas kino – Lielo Kristapu – par otrā plāna lomu filmā Pitons.
TV3 Publicitātes foto

TV3 Publicitātes foto

  • Mārtiņš Meiers seriālā spēlē Daniela lomu – hakeris, iedomīgs tipāžs, turklāt liels meitu mīlis. Tas galīgi neraksturo viņu reālajā dzīvē. Šim aktierim nopelnu un darba teātrī ārpus UgunsGrēka netrūkst. Mārtiņš divus gadus pēc kārtas ticis nominēts Latvijas Teātra balvai kā Gada jaunais skatuves mākslinieks, vairākkārt izvirzīts tai pašai balvai arī nominācijā Gada muzikālās partitūras autors dramatiskajā izrādē, kā arī Valmieras Drāmas teātra iekšējo balvu saņēmis par tādiem nopelniem kā Labākais jaunais aktieris (2007./2008. un 2008./2009.) un Labākais aktieris (arī divas reizes – 2011./2012. un 2012./2013.).
TV3 Publicitātes foto

TV3 Publicitātes foto

  • Aigars Vilims seriālā spēlē Zigi – Zentas mīļākais, ticis iespundēts arī trakonamā, patīk krāpties. Taču reālajā dzīvē visu savu dzīvi saistījis ar skatuvi un tieši Valmieras teātri, jo nāk no Latvijas Valsts konservatorijas Teātra fakultātes aktieru un režisoru kursa, kas ticis audzināts tieši šim teātrim. Pēdejo balvu saņēmis 2004./2005. gadā, kad VDT balvu ieguvis kā Labākais otrā plāna aktieris izrādē Aizbirušais avots.
TV3 Publicitātes foto

TV3 Publicitātes foto

  • Māra Mennika seriālā periodiski spēlējusi Sabīnes Zivtiņas lomu – pēdējais lielais sasniegums bija nominācija Latvijas Teātra gada balvai par otrā plāna aktrises lomu izrādē Mežainis, bet šajā gadā ņēmusi dalību uzreiz četrās izrādēs. Viņas kontā ir arī divas VDT balvas nominācijā Labākā aktrise otrā plāna lomā.
TV3 Publicitātes foto

TV3 Publicitātes foto

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl