Komentāri
FOTO: Kādas ir UgunsGrēka mīlas attiecības jeb kurš ar kuru?

Saki – seriāls UgunsGrēks, bet domā – mīlas kaislības un attiecības trīsstūrus. Tā īsumā varētu raksturot seriālu UgunsGrēks. Jūtas seriāla personāžu vidū ir tik intensīvas, ka pat rūdīts UgunsGrēka fans varētu apjukt šajā attiecību labirintā. Tāpēc Skaties.lv ir apkopojis seriāla esošos personāžu attiecību mozaīku – kādas bijušas attiecības, jeb, kā saka, kurš ar kuru.

Varētu jautāt – kāpēc tas ir svarīgi? Tāpēc, ka, zinot personāžu attiecību vēsturi, seriāls kļūst vismaz reizes piecas interesantāks, jo starp rindām var atrast senas jūtas, kaislības un pāridarījumus. Un, protams, negaidītus pavērsienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sāksim ar Ievu, kurai ir bijušas attiecības gan ar Ediju, bet pašlaik viņa ir iemīlējusies Viesturā, tomēr dažādi šķēršļi ik pa brīdim neļauj pilnībā izbaudīt laimi. Bet neaizmirsīsim, Ieva ir skaista, jauna sieviete, tāpēc ik pa brīdim viņai uzrodas kāds pielūdzējs. Jezups un pat Gatis savulaik nav bijuši vienaldzīgi pret skaisto būtni. Jezups gan izskatās ieskatījies jaunajā seriāla varonē Alisē…

Savukārt Edijam savulaik bijušas attiecības ar viltīgo aprēķinātāju Danu, kuru izvaroja Edija paša brālis Gatis. Tīras šausmas! Tas gan viņai pašlaik netraucē krāpt ar to pašu Gati savu vīru Vadimu Fezenbaheru.
Nu, bet Vadims Felzenbahers… Šis kungs seriālā nes brunču mednieka slavu. Attiecības ar Silviju, Jevgēņiju, daudzām, daudzām, daudzām meitenēm, līdz vecais runcis iekrita Danas nagos, kas grib viņa naudu. Kā tas viss beigsies – nevar zināt, jo Vadims sācis nojaust, ka Dana viņu krāpj, bet viņš ir sasodīti atriebīgs tips.

Savukārt no Gunāram bijušas attiecības ar Ritu, Mirdzu un Signi, kura gan aizmuka… Savukārt Silvija mēģina pasauli pārliecināt, ka viņai ir brīnišķīgas mīlas jūtas ar Manfrēdu, kurš patiesībā ir blēdis.

Nelaiķei Sofijai seriālā bija attiecības ar trim pretējā dzimuma pārstāvjiem – Ediju, Viesturu un Gunti. Trīs lietas, labas lietas!

Bet nav jau tā, ka UgunsGrēkā viss būtu ”ņigu ņegu” – mazliet par stabiliem pāriem. Tādi, piemēram, ir Helēna un Donāts. Arī Jevgeņija un Fēlikss ir kā roka ar cimdiņu. Fēliksam gan reiz bija attiecības ar Serafimu, kura viņu piekrāpa. Indulim patīk Zentiņa. Savukārt Mildu savulaik aplidoja bēru apstāvētājs Antons, kurš, starp citu, bija ieķēries Lidijā. Sen, skolas gados. Aivaram savukārt simpatizēja kādreizējā cietumniece Solveiga.

Lūk – tas ir īsais izklāsts par attiecībām seriālā UgunsGrēks, un fotogalerija ar pāriem tev ļaus attiecību līkločus saprast vēl labāk!

Foto

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl