Kā patiesībā top seriāls: UgunsGrēka aizkadru kuriozi, 5. daļa

Komentāri

Lielākā daļa skatītāju – gan uz teātra skatuves, gan TV ekrānā – redz tikai gala produktu, taču, lai gala produkts nonāktu līdz gala rezultātam, ir jāiziet cauri zināmam procesam. Aktieriem ir grūts darbs, tāpēc visam jācenšas pieiet ar vēsu prātu, un – kāpēc lai tam nepievienotu šķipsniņu humora? Skatītāju iemīļotais seriāls UgunsGrēks tuvojas noslēgumam, bet portāls Skaties.lv piedāvā aizkadru kuriozu 5. daļu!

Arī aktieri ir tikai cilvēki, vai ne? Ņemot vērā, ka seriāla UgunsGrēks lielais sezonas noslēgums sagaidāms jau piektdien, 19. decembrī, portāls Skaties.lv piedāvās saviem lasītājiem vēl neredzētus un ekskluzīvus materiālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan aktieriem ir ļoti grūts darbs, ja to nepavadīs jautrā gaisotnē, kā lai citādāk to iemīl? Noskaties un papriecāsimies visi kopā! :)

Turpini sekot informācijai, ja gribi būt pirmais, kurš uzzina to, ko nevar uzzināt nekur citur!

Vai redzēji arī pārējos UgunsGrēka kuriozus?

Šeit 1. daļa!

Šeit 2. daļa!

Šeit 3. daļa!

Šeit 4. daļa!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl