10 komentāri

UgunsGrēkā noziegumi sit augstu vilni – kaisles vārdā daži seriāla tēli ir gatavi uz visu, lai tiktu pie kārotā! Godīgie cieš, bet neģēļi dzīro uz citu laimes rēķina! Kas uzvarēs – taisnība vai meli?

Marta sākumā seriālā UgunsGrēks ieradās jauns varonis Guntis Beķeris, kura tēlā iejūtas Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Jope. Kā jau daudzi skatītāji būs pamanījuši, Guntis ir centīgs un punktuāls, viņš ļoti atbildīgi izturas pret ikvienu uzticēto darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Guntis ieradās viesnīcā, lai atrisinātu kādu sīku noziedzīgu darbību. Pirmais darbs, kas viņu sagaidīja, bija saistīts ar Viestura Smilgas istabiņā izlaistīto benzīnu un dedzināšanas mēģinājumu, par kuru parūpējās it kā viņu tik ļoti mīlošā Sofija. Pēc šā gadījuma Gunta darbs viesnīcā nebeidzās un noziedzīgā sižeta līnija turpināja attīstīties.

Foto!

Sofijas noziedzīgie un ar meliem caurvītie notikumi uzņem lielus apgriezienus, un, lai glābtu savu ādu un patiesība nenāktu gaismā, viņa pat cenšas sazāļot Fēliksu. Sofija sevis attaisnošanai izmanto visus līdzekļus un tiek sveikā cauri, aizmiglojot Guntim acis ar ticamiem meliem. Vai te slēpjas Gunta un Sofijas senā pazīšanās, vai arī tiešām Guntis akli tic sievietei, kura viņam kādreiz tik ļoti patikusi? Kāds ir Gunta īstais ierašanās iemesls? Viņi satuvinās un pat pavada kopīgu nakti…

Gunta atveidotājs aktieris J. Jope atklāj: ”Gunta Beķera tēls rada virkni jautājumu, uz kuriem skatītāji saņems atbildes pavisam drīz. Varbūt viņš nemaz nav tik tīrs un nevainīgs kā sākumā var likties? Varbūt viņam ir, kas slēpjams? Kāpēc jauns, mērķtiecīgs un strādīgs izmeklētājs pārceļas no galvaspilsētas uz dzīvi mazā pilsētiņā, kur viņa darba apjoms un iespējas būtiski sarūk. No kā viņš bēg? Kāpēc tik akli un naivi tic Sofijai?

Kamēr tuvojas patiesības atklāšanās brīdis, tikmēr Sofija turpina šokēt citus viesnīcas varoņus ar savu uzvedību un nekrietnajiem darbiem, nu jau uzbrūkot Ievai! Vai arī šoreiz Gunta aklā un naivā ticība paglābs Sofiju no soda un viņa varēs turpināt savas ļaunās darbības?

Sofija ir gatava tālu iet, pat sev nodarīt pāri, lai būtu nevainīgā pozīcijā. Vai Sofijas noziedzīgā darbība tiks apturēta? Kas uzvarēs – taisnība vai meli?

Seriāla veidotāji atklāj, ka sekos kāds ar Sofiju saistīts šokējošs notikums! Kāds tas būs, atklāsiet jau 2.aprīlī, skatoties seriālu UgunsGrēks!

Video!

TOP komentāri

  • Liiguce
    +4 +4 0

    Liiguce

    Man ieprieks loti patika bet jau apnik jo gribetos lai beigas butu laimigas un launie soditi bet te jau otrais milas viesulis ko paraida ltv1.rada liela viesnica bet kur ir tie apmekletaji???????
  • Megija Agnese Visocka
  • Megija Agnese Visocka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl