36 komentāri
Kā beigsies UgunsGrēks? Skaties galeriju un meklē pavedienu!
Foto: TV3 publicitātes foto

Šonedēļ gaidāma seriāla Ugunsgrēks sezonas pēdējā sērija. Kā pavērsīsies notikumi, kāds būs risinājums – jautās uzticīgākie Ugunsgrēka fani?!

Skaties.lv ir ļauts ar vienu aci ielūkoties seriāla uzņemšanas laukumā, tāpēc šonedēļ mēs publicēsim bildes, kas soli pa solim tevi tuvinās seriāla fināla noslēgumam. Ja Tev būs ass prāts, varbūt jau no šīs fotogalerijasīsi  nojautīsi, kā viss beigsies. Vairāk skaties fotogaleriju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt fotogalerijas otro daļu vari skatīt šeit!

TOP komentāri

 • Gunita
  0 0 0

  Gunita

  Viesturs izglābj Ediju no slimnīcas, Ieva vēlas laiku pārdomām, ar kuru viņa vēlas palikt kopā. Viesnīcā atskan šāviens, šāviena laikā nokrīt Edijs ar Viesturu!!!Tā noslēdzas sezona.
 • Ingūna
  0 0 0

  Ingūna

  Edijs pateicas viesturam par to , ka viņu izglāba pectam Viesturu
  nošauj
 • Blondinite
  0 0 0

  Blondinite

  Viesturs izglābs Ediju no klīnikas un atvedīs uz viesnīcu. Ieva sāks šaubīties par sevi un Viesturu,jo jūtas pret Ediju nav zudušas. Dana un Vadims apprecēsies. Silvijai un Helēnai būs kāds plāns, kā kāzas izjaukt. Varbūt visi uzzinās, ka visu šo laiku viesnīca tāpat piederējusi Aivaram. Svjatoslavs neizrādīsies Fēliksa īstais dēls. Mildas, Lidijas un Aivara koris pajuks, jo viņi uzzinās par Lidijas sliktajiem darbiem saistībā ar Ediju. Gatis būs ārkārtīgi dusmīgs, ka Edijs ir paņemt no klīnikas. Indulim un Zentai sāksies nopietnākas attiecības. Gunāra partija izgāzīsies un Mirdza atkal ar kaut ko nebūs apmierināta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl