6 komentāri
Jauns pavērsiens: vai UgunsGrēka Mildiņai beidzot parādīsies sirdsāķītis?
Foto: Reinis Oliņš

Neņemot vērā jauno dvīņu māsu epopeju, kādēļ seriāla UgunsGrēks galvenā varone Krista pēdējā laikā ārsta Dāvida uzraudzībā vien dzīvojas, paralēli norisinās arī citi notikumi – Helēnas rīkotais labdarības pasākums. Operas uzvedumam tiks pieaicināts arī kāds diriģents – Visvaldis, kurš ieskatīsies viena no populārākajiem UgunsGrēka tēliem – Mildā.

Dažādu iemeslu dēļ daudzi no seriāla varoņiem, kuriem piedāvāts piedalīties Helēnas rīkotajā labdarības akcijā, nemaz to nevēlas. Tiek pieaicināts arī diriģents, kuru Vadims pat pamanīsies uzpirkt vai vismaz mēģināt to darīt… Blakus visam tam jaunais varonis, diriģents Visvaldis, centīsies ”piecirst” Mildai, kurai viņš, nez kāpēc, nepatīk. Taču atcerēsimies, ka tas neko nenozīmē – ir pierādījies, ka pat no vislielākās nepatikas un nodarītajām sāpēm var izšķilties jauna un skaista mīlestība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādināsim, ka atšķirībā no citiem tēliem tieši Gunāra kafejnīcas šefpavāre ir tā varone, kura līdz šim UgunsGrēkā nav īpaši izcēlusies ar attiecībām ar pretējo dzimumu. Varbūt pienācis laiks tam beidzot ļauties!?

APTAUJA

Vai Mildai beidzot seriālā parādīsies mīļotais?

Rezultāti:
60%

14%

27%

Gruti pateikt - jāskatās seriāla tālākās sērijas un jāvērtē!

FOTO

TOP komentāri

 • Amanda
  +2 +2 0

  Amanda

  Ludzu mīļie skaties.lv, taču ielieciet ugunsgrēka sērijas. :( nevaru lejuplādēt tvplay, jo man ir huawei p8... :(
 • Fanotājs
  +2 +2 0

  Fanotājs

  Lūdzu lieciet šeit visas ugunsgrēka sērijas . Jo daudzi tieši šeit vińu skatās . :)
 • man ļoti interese tagat ugunsgreka notikumi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl