Nākamnedēļ UgunsGrēkā gaidāmi uzreiz divi slepkavības mēģinājumi!

1 komentārs
Nākamnedēļ UgunsGrēkā gaidāmi uzreiz divi slepkavības mēģinājumi!
Foto: Edijs Palēns/LETA

Kamēr mānīgie rudens vēji ik pa dienai dauzās pie logu palodzēm, tikmēr kanālā TV3 seriāls UgunsGrēks, šķiet, tikai uzņem apgriezienus. Šaudīšanās, atbrīvošana no darba un dzīvokļa apzagšana – tas viss ir sīkums. Nākamajā nedēļā seriālā sagaidāma indīga zirnekļa parādīšanās un reāls slepkavības mēģinājums.

Pašlaik par Latvijas populārākā seriāla galveno varoni pavisam noteikti var uzskatīt jaunās aktrises Marijas Linartes atveidoto meiteni Kristu. Viņa jau šajā sezonā paspējusi uzzināt, ka viņas dzīvē nekad neredzētais tēvs ir visiem labi atpazīstamais Āboliņu ģimenes vecākais brālis Gatis, kā arī uz savas ādas izjutusi, kā tas ir, kad cilvēku sašauj ar bultu vēderā.

Jaunā māsa izrādīsies ļaunā dvīņu māsa

Šādu pavērsienu – Sandijas tēla parādīšanos – neviens negaidīja, jo šķita, ka pēc Leona pazušanas dvīņu būšana seriālā ir pagaisusi, taču nē. Turklāt kopā ar Kristas dvīņu māsu parādījies arī Intars, kurš pēc dabas nav nekāds pozitīvais tēls. Pēc TV3 lapā pieejamās publiskās anotācijas var noprast, ka viņam radies ļoti ļauns plāns – Kristu noindēt.

FOTO

Sākumā viņas istabā tiks ielaists zirneklis, kas meiteni gandrīz paralizēs, bet beigu beigās vēl viņas miesīga māsa, kamēr meitene nevarīga gulēs gultā, Sandija centīsies ar spilvenu māsu nosmacēt. Spriežot pēc notikumu gaitas, ar to arī noslēgsies nākamās nedēļas sērijas.

Vai Krista pārdzīvos arī šo (šoreiz jaušo) slepkavības mēģinājumu? Kā risināsies turpmākie notikumi ar ļaunajiem seriāla tēliem? Skaties kanālā TV3 un seko līdzi UgunsGrēkam portālā Skaties.lv!

1 komentārs