Jau rītvakar īpašā UgunsGrēka divu stundu Ziemassvētku sērija!

Pievienot komentāru
Jau rītvakar īpašā UgunsGrēka divu stundu Ziemassvētku sērija!
Foto: Toms Norde

Tas brīdis ir klāt, vēl dažas stundas līdz pulkstenis sitīs 24. decembra datumu, un tas nozīmē tikai vienu – Ziemassvētku vakars ir klāt. Turklāt šoreiz tas būs ne tikai brīdis, kad visi sēdīsimies kopā ar ģimeni pie viena galda, bet arī skatīsimies īpašo UgunsGrēka sēriju.

Šajā dziedošajā pasakā piedalīsies Aivars, Milda, Lidija, Krista, Dāvids, Jezups, Magda, Intars, Sandija, Gunārs, Helēna, Fēlikss, Jevgēņija, Dana un Gatis. Kopā iemīļotie varoņi ceps piparkūkas, pušķos eglīti, daudz dziedās, priecāsies un pats galvenais – aizmirsīs par nedienām un kopā svinēs svētkus! To visu uzburt palīdzēs brīnumnūjiņa! Vai arī sniegu svētkos tā uzburs, lai zirgus varētu jūgt kamanās, nevis ratos? Katrā ziņā, skatītājiem būs unikāla iespēja ieraudzīt Pētersonu viesnīcu svētku krāšņumā! Izbaudiet dziedošo pasaku UgunsGrēks svin Ziemassvētkus jau rītvakar, 24. decembrī plkst. 20.20 kanālā TV3!

Foto: ieskats īpašās sērijas filmēšanā

UgunsGrēks komanda sūta sveicienus: ”Visa UgunsGrēka saime ir patiesi priecīga par katru kopā būšanas vakaru ar saviem skatītājiem, un tagad arī ir iespēja tikties īpašā svētku laikā – Ziemassvētku vakarā. Novēlam visiem siltus, jaukus un priecīgus svētkus. Un lai ikkatrs atrod kaut nedaudz vairāk laika būt kopā ar saviem mīļajiem!”