4 komentāri
Izlasi un uzzini pirmais: caurules plīsīs gan tiešā, gan pārnestā nozīmē – ko sagaidīt no UgunsGrēka šonedēļ?
Foto: Ilze Zvēra/F64

Klāt, nu jau var teikt, kārtējā nedēļa, kurā darba dienu pēcpusdienās un vakaros kanāla TV3 skatītājiem ir iespēja baudīt kulta seriālu UgunsGrēks. Pirms vēl tavā zilajā ekrānā parādījušās jaunākās sērijas, piedāvājam ieskatīties, kas tad sagaidāms gaidāmajos notikumos.

Mīlas trijstūris turpināsies! Vai tomēr četrstūris…

Gatis sāks izvirzīt pretenzijas par to, ka Evas un Grīnberga šķiršanās ievilkusies, kas nozīmē, ka viņam atkal radīsies pārdomas par to, vai viņš patiesi izvēlējies pareizo sievieti sev pie sāniem. Jau pagājušajā nedēļā viņš Danai vaļsirdīgi atzinās, ka dažkārt nesaprotot savu lēmumu, kāpēčc viņš izvēlējies Evu, nevis viņu. Turklāt viņas necilais plāniņš, padarīt savu bijušo līgavaini greizsirdīgu, izskatās, ka darbojas lieliski. Taču ir viena problēma – viņas izvēlētais līdzdalībnieks, Jāņa Āmaņa atveidotais jaunais tēls Mareks, kā izrādās, ir ieskatījies Danā, taču jaunākajās sērijās sagaidīsim, kad viņš pirmo reizi tā pa īstam sadusmosies uz viņu.

Foto

Kristai vairs neticēs arī Eva

Sandija nedomā apstāties – tam mēs varam būt liecinieki jau kopš pagājušās sezonas, kopš viņa parādījās seriālā. Viņai radošās idejas, kā dabūt Kristu nost no ceļa, netrūkst. Arī šoreiz uzzinot, ka meitene slimnīcā atlabst, sadusmojas un izkaļ jaunas everģēlības. Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, kad abu dvīnīšu bioloģiskā mamma vēl bija Kristas pusē, šoreiz ļaunākā no abām savervējusi arī viņu. Pagaidām gan publiski nav piejama informācija, ko tieši viņa atkal pastrādās, bet skaidrs ir viens – šoreiz gan Eva, gan Gatis ir pārliecināti, ka Kristai ir psihiskas problēmas.

Fēlikss un Sibilla sāk… saprasties?

Vīra dzīvoklim jaunajā UgunsGrēka nedēļā notiks nelaime – plīsīs caurules, kas ģimenes galvai liks ar visu ģimeni uz vienu nakti pārcelties uz Pētersonu viesnīcu. Taču pirms tam notiks kaut kas vēl iepriekš neredzēts – kādā jautājumā abām naidīgajām pusēm sakritīs viedokļi, taču kādā, par to vēl kanāla TV3 mājaslapā publiski pieejamā anotācija klusē. Par to uzzini jau šonedēļ jaunākajās UgunsGrēka sērijās!

TOP komentāri

  • eibria
  • Eva
  • Doroteja
    +2 +2 0

    Doroteja

    VĪLUSIES! Pilnīgi piekrītu! Nu jau par ilgu šīs muļķības turpinās. Iedvesmo "sliktos" uz afērām, meliem, izlikšanos...sak, varbūt es ar ko tādu varēšu. Nu jau apnīk, nav ne gandarījuma, ne sajūta, ka šis viss iz dzīves ņemts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl