15 komentāri
Izlasi! Labas ziņas ”UgunsGrēka” aktieru konkursa finālistiem
Publicitātes foto

Šonedēļ noslēdzās, iespējams, aprunātākais pavasara konkurss Latvijā, kurā ar portāla Skaties.lv starpniecību ikviens interesants varēja pieteikt savu dalību lomai seriālā ”UgunsGrēks”. Tā veidotāji nākuši klajā ar dažiem pārsteigumiem, kas potenciāli varētu iepriecināt daudzus no jums.

Lai gan iespēja filmēties iepriekš paredzēta bija tikai pieciem laimīgajiem, mums ir ienākusi informācija, ka to skaits, iespējams, varētu būt lielāks.. ”Tas skaidrojams ar milzīgo vēlmi pēc lomas ”UgunsGrēkā”. Esam ļoti gandarīti par aktivitāti gan pieteikumos, gan arī lasītāju balsojumā,” portālam Skaties.lv atklāj veidotāji. Kā jau minēts iepriekš, ”UgunsGrēka” pēdējās sezonas filmēšana tiek turēta stingrā slepenībā, tāpēc veidotāji solās sazināties ar visiem finālistiem personīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slepenība ieturēta arī vēl kādā jautājumā, proti, kur tad īsti norisināsies filmēšana. Jautāti, kur un kā tas notiks, veidotāji atbild: ”Kā jau ierasts, iepriekš nekad neesam atklājuši scenārija nākotnes detaļas, tā arī šo vēl paturēsim noslēpumā.” Taču portālam Skaties.lv izdevies iegūt nelielu pavedienu par to, ka tas, iespējams, būs kādā no skaistākajām Latvijas pilīm. Turpiniet sekot informācijai!

Atgādināsim, ka interese par iespēju filmēties ”UgunsGrēkā” bija negaidīti liela, jo pieteicās 3500 dalībnieku, kā arī balsojumā fiksēta nebijusi aktivitāte.

AR KONKURSA FINĀLISTIEM IEPAZĪSTIES ŠEIT!

Foto: ieskaties “UgunsGrēka” spilgtākajos kadros cauri laikam

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl