1 komentārs
Intervija: UgunsGrēka veidotāja scenāriju neatklāj pat saviem bērniem!
Foto: Reinis Oliņš

Tūlīt varēs skaitīt vairs tikai minūtes, kad jau 14. reizi darba dienu vakaros skatītāji uzsāks jaunu seriāla UgunsGrēks skatīšanās maratonu, kā arī atbildēt uz daudziem neatbildētiem jautājumiem. Bet līdz tam portāls Skaties.lv piedāvā kāda cita cilvēka atbildes uz mūsu uzdotajiem jautājumiem, proti, ko seriāla producente Baiba Saleniece var mums pastāstīt par to, kas gaidāms!?

Viens slepkava tiks atklāts, vai plānā vēl kādu “nomušīt”?

Esam diezgan ilgi slēpuši īsto slepkavu un turējuši skatītājus dziļā neziņā, tāpēc šajā brīdī uzreiz negribam “pārcensties” ar jauniem krimināliem stāstiem! Taču turpinām sekot līdzi notikumiem un to attīstībai, jo nekad neko nevar zināt…

Cilvēkiem patīk sekss – varbūt sagaidāmi arī kādi plikumi?

Nu… Būsim reāli! Ja pārlieku aizrausimies ar seksu un plikumiem, TV3 vadībai būs jāmeklē seriālam cits – vēlāks ētera laiks, un to taču mēs neviens nevēlamies, vai ne!? (Smaida.)

Jums pašai ir visvismīļākā UgunsGrēka epizode, notikums, sērija?

Mums, raidījuma veidotājiem un filmēšanas komandai, īpaši ir sezonas sākums un noslēgums! Tad mēs ar nepacietību gaidām skatītāju novērtējumu un atsauksmes! Tas mums tiešām ir ļoti svarīgi!

FOTO no jaunās sezonas uzņemšanas laukuma

Ņemot vērā, ka šī būs jau 14. sezona, vai nekļūst arvien grūtāk VĒL kaut kā pārsteigt skatītājus?

Nekas šajā dzīvē nav viegli – arī scenārijs ar jauniem pārsteigumiem! Bet, manuprāt, arī 14. sezona spēs pārsteigt un būs nedaudz citā “griezumā”!

Vai bez Sofijas slepkavas un gaidāmās grūtniecības varat atklāt vēl kādu pavedienu jaunajā sezonā, kas sagaida skatītāju?

Jā, kāpēc ne!? Kāds no varoņiem mēģinās izzināt savas pagātnes tumšākos noslēpumus, neskatoties uz to, ka ne visi vēlas, lai tie “nāktu gaismā”! Protams, būs arī jauni varoņi un stāsti!

Draugi bieži tirda par to – nu, kas tad šoreiz (šajā sezonā) notiks UgunsGrēkā?

Tirda gan draugi, gan draugu draugi, gan arī reizēm nepazīstami fani sociālajos tīklos mēģina uzzināt atrisinājumu. Taču esmu kā klints – to neuzzina pat mani bērni… (Smejas.)

Kam labāk dodat priekšroku – labam vīnam vai putojošam miestiņam?

Nav nekā labāka par glāzi laba vīna! (Smaida.)

Kas bija Jūsu vasaras TOP notikums?

Lielākais mūsu ģimenes notikums bija pirms gada – pastarīša ienākšana tajā. Bet droši varu teikt, ka nekas cits mūs tā nepriecē kā mūsu mazais ķipariņš.

TOP komentāri

 • Pozitivak, ludzu
  0 0 0

  Pozitivak, ludzu

  Izlasiju anotacijas 2 nedelam uz prieksu! Izksatas, ka nekas nemainas un mans milakais serials ir '' Vinas melo labak!''
  Pilnigs sviests. Viss tiek turets noslepumuma.
  Nekas nav pozitivi. Scenarijas rakstitajai jaaizbrauc kaut kur atpusties un iedvesmoties. Liekas loti peleks viss! Agrak vareja pamieties, bet te tik jaraud! Var but esam kaut ko vairak pelnijusi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl