6 komentāri
Ieva dodas uz Angliju labākas dzīves meklējumos – vai viņa pamet seriālu uz visiem laikiem?
Publicitātes foto

Daudzi UgunsGrēka fani pēc vakardienas sērijas noteikti nodomāja – kāpēc Ieva dodas prom? Uz šo jautājumu atbilde tālu nav jāmeklē, taču aktuālāks temats varētu būt, vai Ingas Tropas atveidotā varone vispār maz vēl kādreiz atgriezīsies seriālā!?

Lai arī seriālā nu jau par galveno varoni kļuvušais tēls parādījās tikai pirms diviem gadiem, piesakot sevi kā leģendārā Leona meitu, visam labajam reiz pienāk beigas, un arī Ievas gaitām seriālā UgunsGrēks. Dzīvojot mūžīgā mīlas trijstūrī, ir tikai loģiski, ka ir nepieciešama neliela atelpa, taču, spriežot pēc vakardienas sērijas, mūsu visu iemīļotā Aivara mazmeita savam vectēvam devusies līdzi uz visiem laikiem.

FOTO: Ieva un viņas vīrieši

Pašnāvības mēģinājumi, epopeja ap Ediju un 24 stundu mīlas trijstūris

Lai gan seriāla veidotāji par šo gadījumu noslēpumaini klusē un neizsaka nekādus komentārus, var izteikt tikai pieņēmumus no seriālā redzētā. Dzīve Pētersonu viesnīcā Ievai nav bijusi nekāda medusmaize, un, lai gan par uzmanības trūkumu viņa sūdzēties nevarēja ne uz vienu brīdi, nepārtraukti nogurdinošā izvēle starp diviem vīriešiem darīja savu. Komplimenti un simpātiju izpausmes no Edija (Artūrs Dīcis) un Viestura (Ivars Kļavinskis) nebija viss, arī intrigas Āboliņu ģimenē (izrādās, ka Edija (starp citu, pirms parādījās jaunais viesnīcas “pārvaldnieks” Viesturs, tieši viņš bija dāmas vienīgais mīļotais) rokas spēj arī nogalināt un vardarbīgi izspiest naudu), kā rezultātā meitene vienā no sērijām sev mēģināja pat darīt galu – varbūt tiešām jādod meitenei atelpas laiks?

FOTO: Ieva cenšas sev padarīt galu!

Vakardienas UgunsGrēka sērija lika noprast, ka viņas lēmums – doties Aivaram līdzi uz Angliju – ir nelokāms, daudziem radās jautājums – kā seriāla galvenais varonis var tā vienkārši pamest seriālu? Taču jau iepriekš ir pierādījies, ka, pazūdot vienam, vietā nāk cits tēls, tikai – kurš tas būs? Sezonas gaitā pavisam noteikti iezīmēsies jauns galvenais varonis, kurš spēs radīt ne mazāk intrigu un spraigu momentu. Atliek tikai pacietīgi gaidīt, bet Ieva, vismaz pagaidām izskatās, pat kvēlākajiem faniem ir jāaizmirst.

TOP komentāri

 • Anna
  +4 +4 0

  Anna

  Es šo seriālu skatos kad viņš vēl nedēvējās par UgunsGrēku, Vis jau ir Okey bet man ļoti nepatīk tas ka visu sezonu vienu tēmu vēl garumā, nekas neatrisinās un tā tālāk, bet kad pienāk sezonas beigas pēkšņi vis atrisinās 2sērijās!!!! Domāju ka man piekritīs daudzi!
 • Līga Loziņa
  +3 +3 0

  Līga Loziņa

  Jā, nu tās divas meičas -tas ir galīgi garām, nez vai tik prestižā viesnīcā var tā ienākt un mierīgi dzīvoties. Visas sezonas kaut kur norautas tiek, labi iesāktais pazūd, un domā ko gribi -kur pazuda. Kādu no vecajiem vajadzētu atgriezt, jo ja visu laiku tiks medīts DNS paraugs, nebūs vērts skatīties, ko gan skatos ar baudu, -tas ir Gunāriņš, ļoti augstu vērtēju viņu kā aktieri, lai veicās.
 • Sandra
  +2 +2 0

  Sandra

  Pilnīgi piekrītu Leontīnai. Kā palika ar to Edija negatīvo attieksmi pret Ieviņu. Brīžiem liekas, ka režisorei pašai aizmirstas, ko ir sarakstījusi. Sezonas beigas nekad nesaskan ar nājamās sezonas sākumu. Visi dialogi ir pilnīgā pretstatā. Arī kad Ieviņa ieradās uz Leona kāzām, visi uz viņu skatījās ar nepatiku, bet nākamajā sezonā nekā tāda vairs nebija, kaut kā pastulbi sanāk. Nākamājā sezonā tieši tas pats ar Ediju... Žēl, ka režisores tik zemu vērtē skatītājus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl