1 komentārs

Atvasara un jaunākā UgunsGrēka sezona turpinās. Joprojām epopejas un intrigas daudzu varoņu starpā, bet varbūt kāda no tām atrisināsies jau šodien?

Gunārs ir noguris no tā, ka viņam daudz darba. Viesturs gatavojas prombraukšanai uz Austriju. Aivars uzzina, ka Ieva izšķīrusies no Viestura. Helēna un Milda nolemj, ka Gunāram vajag atrast meiteni. Krista dodas uz Mare SPA hotel izskaidroties ar Gati. Gatim ir aizdomas, ka Magda viņam melojusi par attiecībām ar viņa tēvu. Viesturs noklausās, kā Ieva atraida Ediju. Krista pieprasa paskaidrojumus no Lidijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

  • Elīna
    0 0 0

    Elīna

    Tāda sajūta, ka Ugunsgrēkā iestājies ledus laikmets. Ieva atsalusi gan pret Viesturu, gan Ediju. Ok, Edijs sezonas pirmajās sērijās bija pagalam jocīgs, agresīvs, uzbrūkošs. Ne tāds kā kad pašā sākumā parādījās seriālā. Ja vēl iepriekšējo sezonu beidzot bija vēlme, lai Edijs un Ieva paliktu kopā. Tad tagad salīdzinot Edija lupatīgo uzvedību - nesalīdzināmi labāks, nosvērtāks, nopietnāks ir Viesturs. Kas tas par UG, ja Ieva nevienu nemīl. Kad viņa atkal iemīlēsies Edijā. Domāju, ka skatītāji gaida šādu pavērsienu. Kad sākās sezona, tad cerēju, ka tā sieviete stāvoklī izrādīsies Ieva, bet nekā. Gribētos, lai Ieva saiet kopā ar Ediju, bet tad Edijam jākļūst atkal par normālu, saprotošu, neuzbrūkošu cilvēku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl