Iesildies UgunsGrēkam jau tagad: intrigas, ar ko beidzās iepriekšējā sezona

7 komentāri
Iesildies UgunsGrēkam jau tagad: intrigas, ar ko beidzās iepriekšējā sezona

Šodien, 19. septembrī, TV3 ar 16. sezonu atgriezīsies iemīļotais seriāls UgunsGrēks. Portāls Skaties.lv palīdzēs atsaukt atmiņā, kādi notikumi satricināja seriāla varoņus tieši pirms četriem mēnešiem UgunsGrēka iepriekšējās sezonas noslēgumā.

Seriāla UgunsGrēks 15. sezonas centrālie notikumi caurvija Kristas un Sandijas dzīvi. Abas māsas nav augušas kopā un Sandija alkatīgi cer būt vienīgā Āboliņu ģimenes mantiniece. Visas sezonas garumā viņa vairakkārt mēģinājusi māsu nogalināt, kad tas neizdevās, viltniece ķērās pie māsas nomelnošanas. Uz viņas saldās mēles un eņģeļa sejiņas uzķērās ne vien Gatis Āboliņš un meiteņu bioloģiskā māte Eva, bet arī ome.

Sezonas noslēgums, kā ierasts, nebija mierīgs. Sandija apņēmusies īstenot kārtējo māsas slepkavību. Tika iesaistīts Dīns. Plāns pavisam vienkāršs – puisis pasūta numuriņā minerālūdeni, kuru jāpiegādā Kristai. Viņš meiteni nodur, pēc tam dodas lejā uz kafejnīcu, kur viņu sagaida par Kristu pārģērbusies Sandija, kas nodrošina viņa alibi.

Foto

Tomēr kaut kas nogāja greizi, un liktenīgā numuriņa virzienā devās abas māsas, bet kura ”paguva” pirmā un tika nogalināta, atklāsies UgunsGrēka jaunajā sezonā.

Gaidot iemīļotā seriāla UgunsGrēks 16. sezonas pirmo sēriju jau šovakar TV3 un TVPlay, noskaties 15. sezonas pēdējo sēriju!

Video

7 komentāri