Iepazīsties, “UgunsGrēka” veidotāju komanda! Kuri ir tie cilvēki, kas priecējuši mūs visus šos gadus ar interesantu sižetu un scenāriju

1 komentārs
Iepazīsties, “UgunsGrēka” veidotāju komanda! Kuri ir tie cilvēki, kas priecējuši mūs visus šos gadus ar interesantu sižetu un scenāriju
Foto: Skaties.lv

Šo gadu laikā Latvijas populārākā (un arī pēc sēriju skaita garākā) seriāla “UgunsGrēks” aktieru skaits rakstāms ar trim cipariem, bet ir arī cilvēki, kuri darbojas aizkadrā. Iepazīstināsim ar viņiem!

17 sezonas, gandrīz 1200 sēriju (19. maija noslēguma sērija būs 1207.), teju 200 aktieru, bet kas atbildīgs par to, lai cilvēkiem būtu, par ko runāt jau no 2009. gada? Šodien pie seriāla tapšanas strādā 45 cilvēku komanda, kuras flagmanis ir režisore Inta Gorodecka.

Seriālā no pirmās dienas filmējas istabenes Zentiņas atveidotāja, Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte, Felzenbaheru ģimene – Jakovs Rafalsons (Vadims), Zane Daudziņa (Helēna un Ilze Pukinska (Silvija), kā arī Pētersonu viesnīcas kafejnīcas īpašnieks Gunārs jeb Egils Melbārdis, viesnīcas portjē Miervaldis jeb Mieriņš, kuru spēlē Leons Krivāns, kā arī pašas slavenās viesnīcas īpašnieks Aivars Pētersons, kuru spēlē leģendārais Uldis Dumpis.

Foto: “UgunsGrēka” filmēšanas komanda darbībā

45 cilvēki, kuri darbadienu vakarus padara neaizmirstamus

Tēlot ir viens, bet sagatavot visu tā, lai skatītājs redzētu smuki “sapakotu” sēriju, no scenārija izdomāšanas līdz nokrāsotai uzacij, ir pavisam kaut kas cits.

“UgunsGrēka” komandā ir trīs grima mākslinieces – Baiba Grīna, Maruta Meliņa un Dagnija Gaubšteina. Kas rakstīts aktieru plānotājos? Par to atbild Ilze Forstmane, kura gādā, lai filmēšanas nepārklātos ar citiem darbiem. Žurnālam “Ieva” viņa atzīst, ka pati brīnās, ka 11 gadu laikā tas izdevies tik veiksmīgi, turklāt bez tā viņa vēl atbild arī par to, kas kuram būs mugurā attiecīgajā epizodē.

Tālāk nonākam pie Dzintras Cepurītes – rekvizitores, kas, piemēram, “UgunsGrēka” veterāni Ilzi Vazdiku jeb Mildiņu padarījusi par īstu pavāri, lai gan dzīvē viņa gatavojot maz, kā arī Intas Zaļkalniņas – scenogrāfes.

Vēl viena svarīga komponente šajā visā pienākumu jūrā ir scenārijs, par ko atbildīgs ir Vilnis Bīriņš un arī “UgunsGrēka” režisore Inta Gorodecka, bet dialogus raksta Liene Miķelsone un Inese Ķestere. Seriāla producēšana uzticēta Baibai Saleniece, kā arī ieraksts un montāža, ko apstrādā Ilze Bētiņa.

Un tad, protams, nedrīkst aizmirst vīrus, kuru dēļ vispār mēs kaut ko redzam un dzirdam. “UgunsGrēkā” par gaismu mākslinieku no pirmās dienas darbojas Kaspars Arājs, kurš pilda arī operatora pienākumus, bet Mārcis Bērziņš ir atbildīgs par skaņu, bet to visu kopā satur Uldis Salenieks, kurš ir tehniskais direktors.

TOP komentāri

  • Liene
    0 0 0

    Liene

    Ja mila laba komanada nebus kas prieces manu omulibu darbdienu vakaros

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!