4 komentāri
Iemīļotā seriāla UgunsGrēks sezonas lielais noslēgums strauji tuvojas!
Publicitātes foto

TV3 seriāla UgunsGrēks rudens sezonas noslēgumā varoņiem būs jāizvēlas starp mīlestību un taisnību. Viena no lielākajām noslēguma intrigām: ko Viesturs iesāks, kad uzzinās, ka Edijs ir ieslodzīts? Vai atklās patiesību Ievai, vai noklusēs savas laimes vārdā? Kaislības pieņemas spēkā! Nepalaidiet garām UgunsGrēka noslēdzošo, īpašo dubultsēriju jau 19. decembrī 20.35 kanālā TV3 un TVPlay!

Viss atkarīgs no Viestura lēmuma!

TV3 seriāla UgunsGrēks sezona pagājusi mīlas zīmē, un aktuāls ir jautājums, kuru Ieva izvelēsies – Viesturu vai Ediju? Ja līdz šim šķita, ka lēmuma pieņēmēja ir Ieva, tad sezonas noslēgumā viss sagriezīsies otrādi un lēmums būs jāpieņem kādam citam. Viesturs uzzinās, ka patiesībā Edijs neatpūšas Turcijā, bet gan tiek turēts ieslodzījumā. Viņam ir iespēja to noklusēt, tādējādi situāciju izmantojot sava labā. Viņš var novākt Ediju no ceļa un būt laimīgs kopā ar Ievu. Sen zināms, ka mīlā visi līdzekļi ir atļauti. Kādu lēmumu Viesturs pieņems? Tas ir galvenais sezonas noslēguma jautājums, no kura atkarīga trīs cilvēku – Ievas, Viestura un Edija – nākotne. Kas uzvarēs – godīgums un taisnība vai mīlestība? Izšķirošais brīdis nav tālu, un UgunsGrēka sezonas noslēguma dubultsērija būs skatāma jau 19. decembra vakarā.

TOP komentāri

 • Olivers
  0 0 0

  Olivers

  Nevaru sagaidīt "ugunsgrēka noslēgumu" Kā tad tur sanāks Viesturs palīdzēs Edijam vai turpinās satikties ar Ievu ???!!! :-/
 • mhm
  0 0 0

  mhm

  Kad Viesturs atbrīvos Ediju, viesnīcā viņus sagaidīs Gatis ar šaujamo , cīnoties tiks ievainots Edijs. Gatim ceļš uz cietumu. Ieva paliek pie Edija
 • Kita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl