1 komentārs
Gunārs šokē Daci!!! Skaties UgunsGrēka jaunāko sēriju jau tagad!
Foto: ekrānuzņēmums

Turpinās kaislības arī ap Helēnas un Mildas plāniem “savaņģot” kādu žubīti, lai tā kļūtu par Gunāra sirdsāķīti. To, kā viņām tas izdodas, skaties jaunākajā UgunsGrēka sērijā.

Jezups pierunā Gati palikt viesnīcā. Edijam rodas ideja, kā atrisināt nesaskaņas ar Ievu. Milda un Helēna turpina savu plānu – iepazīstināt Gunāru ar kādu meiteni. Edijs panāk, ka Ieva piekrīt ar viņu iedzert kafiju. Gunārs šokē Daci. Krista cenšas iegūt Gata DNS paraugu, viņu iztraucē Zenta. Helēna ir nelaimīga, ka Gunārs sastrīdējies ar Daci. Gatis lūdz Lidiju aizkavēt Kristu no došanās uz Rīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Seriāls UgunsGrēks, 10. sērija

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl