2 komentāri

Neticami, bet pienākusi seriāla UgunsGrēks 13. sezonas pirmspēdējā sērija. Turpmāk tikai izšķirīgie notikumi – taisnība, intrigu atrisinājums…, bet varbūt otrādi! Varbūt viss kļūs vēl sarežģītāk!? Noskaties šīs dienas sēriju, un sagatavojies lielajam UgunsGrēka finālam.

Lai vai kā – neskriesim notikumiem pa priekšu. 79. sērijā Gatis uztraucas – ko Sofijas slepkava darīs ar informāciju, kas atradās Āboliņu ”flešā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dana uzzina, ka Vadims grib no viņas šķirties. Viņai rodas plāns, kā iegūt daļu Vadima īpašumu.

Viesturu pārsteidz Ievas apgalvojums. Fēlikss un Gunārs uzzina, ka Beatrise grasās pamest viesnīcu. Beatrise atzīstas izdarītajā noziegumā.

Helēna un Donāts nosvin Helēnas iegūto balvu skaistumkonkursā, bet notiek drāma – pārplīst silikona krūts.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Piekrītu Vāvere
  +1 +1 0

  Piekrītu Vāvere

  Šoreiz ir kautkādi murgi... :) Kapē vien mer wisas sērijās nevar zināt kurš nošāva Sofiju?
  Visās sērijās mekad nērāda kurš ir vainigs. . Tur ir murgi tiešām...
 • Vāvare
  +1 +1 0

  Vāvare

  Ugunsgrēka pēdējie seriāli ir kaut kādi neloģiski murgi, kaut kas nemākulīgi savārstīts un burtiski glups. Gorodecka ir izšālējusies, vairs nevelk. Riebjas skatīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl